Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdzuje ďalší neúspech: Atletiko Cvernofka v prime-time končí!

Televízia sa pokúsi zatlačiť Inkognito, ktoré ju dva týždne po sebe prevalcovalo.

Markíza sa túto jeseň pokúsila nadviazať na úspešnú Hornú Dolnú novým komediálnym seriálom postavenom na podobných základoch. Exteriéry, ľudové vidiecke prostredie a charaktery, česko-slovenský playlist a množstvo známych hercov. Kópia Hornej Dolnej sa však nevydarila a nezafungovala ani u divákov.

V silnejšej konkurencii už Atletiko Cvernofka nedokázalo uhrať ani priemer Markízy a posledné dva týždne proti premiérovému Inkognitu prepadlo. Televízia tak siaha po ďalšom rýchlom zásahu v prime-time, keď už tento týždeň seriál odsúva do neskorších hodín.

S najbližšou časťou sa Atletiko Cvernofka tento štvrtok uvedie o 22:50, pričom Markíza opäť na pomoc povoláva Dobre vedieť. Táto šou sa v jej večernom programe tak bude nachádzať už päťkrát. Je paradoxné, že Markíze zachraňuje prime-time v kľúčových časoch dôležitej jesennej sezóny projekt, ktorý vyskúšala narýchlo nasadiť krátko po výrobe ešte pred koncom minulej jari.

Napriek tomu, že Dobre vedieť! beží len krátko, televízii fungujú v podobných časoch reprízy šou. Pomohli jej aj v utorok, kedy potrebovala Markíza odsunúť Ostrov do nočných hodín, dostatočné výkony jej uhrávajú aj v piatok, kedy zbierajú divákov Milujem Slovensko. Aktuálne sa repríza šou pokúsi oslabiť Inkognito, ktoré je zas posilou Joj.

Čítať viac...
Nahor