Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdzuje, Bez servítky tak skoro neskončí! Zmenila aj pôvodné februárové plány

Televízia pôvodne avizovala na február Susedské prípady, pokračovať však bude s kuchárskou šou.

Bez servítky sa skutočne ohreje v accesse Markízy dlhší čas. Televízia potvrdzuje pôvodné informácie portálu Mediaboom.sk a kuchársku šou po odvysielaní prvého farmárskeho špeciálu nasadzuje aj v ďalších týždňoch.

Celkovo Markíza uvedie tri série s účastníkmi zo šiestej Farmy, pričom ani tým s výrobou Bez servítky neskončí. Do ďalšieho pripravovaného špeciálu obsadí súťažiacich z poslednej česko-slovenskej Superstar, konkrétne pripravuje sériu, v ktorej budú variť víťazka Emma Drobná, finalisti Pavol Kovalíček, Štěpán Urban, Veronika Danišová a semifinalistka Reka Ballová.

Televízia s Bez servítky obsadí nielen celý január, reláciu nasadí aj vo februári. Pôvodne pritom klientom avizovala vysielanie Susedských prípadov. Tie z programu vyhodila už aj na začiatku tohto roka, kde ich nahradila Rodinnými prípadmi.

Markíze sa návrat Bez servítky so špeciálnymi časťami vypláca. Vďaka šou dokázala získať nateraz späť pozíciu lídra v accesse, keď predstihla na jeseň dominujúcu šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Aj naďalej však televízia avizuje odhodlanie pokračovať o 18-tej s Rodinnými a Susedskými prípadmi. Či tak naozaj urobí, je však otázne.

Čítať viac...
Nahor