Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdila všetky odhalené mená 2. série Tvoja tvár znie povedome! Zverejnila kompletnú zostavu

Televízia potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk.

Len deň po skončení prvej série Tvoja tvár znie povedome Markíza odhaľuje kompletnú zostavu druhého ročníka. Robí tak po tom, čo vám portál Mediaboom.sk ešte minulý týždeň priniesol exkluzívne informácie ohľadom prvých mien pre novú sezónu.

Markíza pritom potvrdzuje všetky mená, o ktorých náš portál informoval. V druhej sérii sa dokonca vráti aj Andrej Bičan, ktorý po zverejnení našich informácií správy dementoval. „Vôbec o ničom neviem. Ešte som nebol oslovený. Podľa mňa je to kačica. A mám toľko naplánovanej práce, že si ani neviem predstaviť, ako by som to celé zvládal,“ povedal pre Topky. Dnes je jasné, že šlo o žart.

Súčasťou druhej série Tvoja tvár znie povedome sa stanú aj Sväťo Malachovský, Mária Čírová či Zuzana Vačková. Markíza ďalej zverejnila, že do nového ročníka angažovala aj celebritný párik Patrika Vyskočila a Mirku Partlovú, ktorí boli v minulosti tvárami Joj. Vyskočil prijal ponuku do neúspešného Klanu, Partlová bola roky súčasťou Paneláku.

Televízia vo výbere súťažiacich dodržiavala istý kľúč z prvej série. Opäť načrela aj do spravodajských radov, tentokrát vytiahla rosničku Lenku Vavrinčíkovú. Zároveň siahne aj po ďalšom superstáristovi, už však nie po víťazovi, súťažiť bude Martin Harich.

Na ďalších postoch sa nič nemení. Ako bolo očakávané, moderátorom ostáva Martin „Pyco“ Rausch, rovnaké zostáva aj zloženie poroty, do ktorej opäť zasadnú Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár. Výroba druhej série sa má začať ešte tento mesiac, vysielanie je potvrdené na jeseň.

Čítať viac...
Nahor