Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdila projekty pre rok 2018: Nechýba hypnóza ani ďalšie seriály, pokračovať bude Farma aj neúspešný Kredenc!

Televízia oficiálne odhalila, s ktorými projektami definitívne počíta v najbližších dvanástich mesiacoch. 

Kým už v novembri televízie zoznamujú svojich obchodných partnerov s plánmi na budúci rok, reálna vysielacia štruktúra môže byť oproti nim značne odlišná. Televízie neraz prezentujú aj projekty, o ktorých ešte len uvažujú prípadne ich v danom roku len vyrobia, niektoré zas musia na svoje nasadenie čakať.

Markíza tento týždeň nasadila do vysielania imidžový televízny spot, v ktorom divákom prezentuje prehliadku projektov pre rok 2018. Z veľkých šou potvrdzuje štvrtú sériu Tvoja tvár znie povedome a rovnako piatu sériu federálnej Superstar, ktorá už neoficiálne pozná aj zostavu porotcov pre budúci rok. Markíza rovnako potvrdila, že chce v budúcom roku nasadiť vo svete kontroverznú novinku You´re Back In The Room postavenej na hypnóze súťažiacich. Televízia už pred časom spustila aj nábor záujemcov, ktorí by si chceli účasť v netradičnej šou vyskúšať.

Iba v januári Markíza spustí trojicu seriálov, medzi nimi aj dve novinky. Veľkou udalosťou hneď na Nový rok bude návrat sitkomu Susedia, v rovnaký deň odštartuje aj nový denný rodinný seriál Oteckovia. O týždeň neskôr vo štvrtok zas televízia uvedie netradičný komediálny krimiseriál Detektív Dušo s Alexandrom Bártom. Markíza oficiálne pre budúci rok avizuje aj ďalšie dva očakávané seriály. Nasadenia by sa mal dočkať odkladaný komediálny seriál Kuchyňa, ktorý mala televízia v pláne odštartovať už na jar aj na jeseň tohto roka. Nakoniec sa tak nikdy nestalo. V roku 2018 Markíza nasadí aj nový romantický seriál Milenky, ktorý vychádza z anglického originálu Mistress. Hlavné postavy stvárnia Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová a Antónia Lišková.

Z cyklických formátov je potvrdené pokračovanie relácií Šťastný domov, Dobre vedieť, Chart Show, Markíza chce naďalej ťahať aj skeč šou Kredenc, ktorá už niekoľko sezón patrí k neúspechom televízie. Jubilejnú desiatu sériu ponúkne reality šou Farma, nových častí sa dočkajú rovnako fanúšikovia komediálneho seriálu Horná Dolná.

Okrem potvrdených projektov má však Markíze v zálohe ešte ďalšie. Naďalej tajnou novinkou je spoločná šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla, budúci rok bude chcieť televízia nakrúcať aj novú šou o chudnutí Najväčší víťaz. V roku 2018 by sa navyše realizácie mohla dočkať aj nová veľká súťažná šou Stena, ktorá sa do celého sveta rozšírila len v tomto roku.

Čítať viac...
Nahor