Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdila nasadenie kuchárskej šou Zmena chutí! Odhalila dátum štartu a podrobnosti (+foto)

Portál Mediaboom.sk vás ako prvý exkluzívne informoval o kuchárskej novinke, ktorú televízny líder pripravuje pre menšiu stanicu Doma. Markíza sa nielenže rozhodla investovať do menšieho kanála, ale dokonca v inzertne slabšom čase, keď reláciu uvedie začiatkom júna.

Pôvodná novinka Domy, Zmena chutí, pozná dátum štartu. Po prvý raz sa na obrazovke menšej stanice objaví v pondelok 8. júna v čase o 20:15. Potvrdzujú sa tak naše informácie o plánovanom nasadení relácie na pondelky do hlavného vysielacieho čase do okolia najlukratívnejšieho času okolo 20:30. Novinka nakoniec dostáva v programe vyhradených iba 15 minút, nasledujúci Mentalista tak odštartuje v tradičnom čase o pol deviatej.

Televízia tiež potvrdila naše domnienky o dátume štartu. Pôvodne totiž klientov informovala o jej nasadení od pondelka 22. júna, zároveň ju však avizovala už v stredu 10. júna po Teleráne na hlavnej Markíze. Potvrdil sa druhý z našich variantov a teda ten, že v stredy bude relácia o 8:30 reprízovaná na hlavnej stanici a nakoľko sa tak stane po prvý raz spomínaného 10. júna, ostrý štart na Dome nastane už 8. júna.

Markíza okrem tohto dátumu poodhalila aj podrobnosti o novinke. Relácia nebude len o zdravom varení pod taktovkou kuchárok Janice Lacovej a Anety Orosiovej. Dievčatá budú v každom vydaní súperiť, keď sa pokúsia ten istý recept pripraviť dvomi spôsobmi. „Každý diel obsahuje súboj, v ktorom každá z protagonistiek pripravuje ten istý recept, v inej verzii. Prvý recept bude pripravovaný klasicky tak, ako ho mnohí poznáme a ten druhý naopak v modernom prevedení. Druhá varianta receptu sa bude pripravovať v modernej, odľahčenej forme so zdravšími ingredienciami. Takže diváci sa aj čo to naučia a doplnia tak svoje kuchárske knihy,“ približuje televízia.

Tá ďalej popisuje dôvody, pre ktoré má byť relácia Zmena chutí iná než doterajšie programy o varení. Čím sa líši tento formát od iných? Na obrazovkách neuvidíte len spomínané kuchárky, ale vypomáhať im budú ľudia, ktorí sa venujú zdravému štýlu a ním aj žijú. Sú to ľudia, ktorí si vedia sami dopestovať zdravé potraviny a suroviny, ktoré majú priamo z fariem a majú vlastné know-how, ako si dopestovať potraviny, ktoré sú o čosi lepšie, ako tie v obchodoch,“ dodáva Markíza.

zmena chuti Aneta-Orosiova Janica-Lacovazmena chuti Janica-Lacovazmena chuti Aneta-Orosiovazmena chuti Janica-Lacova-Aneta-Orosiova zmena chuti

Foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor