Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdila inscenovanú talkshow plnú konfliktov: Moderátor poriadne prekvapil, návrat po 12 rokoch!

Televízia potvrdila nakrúcanie šou, o ktorej vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk.

Nakrúcanie novej talkshow Markízy je v plnom prúde. Televízia, ako exkluzívne koncom mája informoval portál Mediaboom.sk, adaptuje z českého Barrandova známy formát Nebezpečné vzťahy a v rovnakej podobe ho pripravuje pre slovenských divákov.

Nebezpečné vzťahy sú štúdiová talkshow, v ktorej sa riešia najrôznejšie konflikty a problémy ľudí. „Partnerské, susedské či pracovné. Konfliktné a napäté, ktoré sa potrebujú prečistiť. Konflikty, ktoré ľudia držia pod pokrievkou vyplávajú na povrch práve v novej šou. Do ich príbehov bude mať možnosť vstupovať aj publikum. Čaká vás teda talkshow plná skutočných ľudských emócií, silných príbehov, konfrontácií a napätia,“ píše Markíza. Práve na konfliktoch a hádkach je postavená atraktivita programu, pričom o tieto prvky sa starajú najatí účinkujúci. Nebezpečné vzťahy, podobne ako Súdna sieň, majú svoj napísaný scenár, účinkujúcich nehercov aj usmernené publikum, ktoré sa bude zapájať do vysielania.

Markíza v prípade novinky staví na nečakané meno, keď za moderátora vybrala manžela Silvie Lakatošovej – Pavla Chovanca. Ten má za sebou niekoľko moderátorských skúseností, z obrazovky sa však vytratil, ako píše Nový čas, pred 12 rokmi. Chovanec je okrem iného aj bývalý hovorca ministra Pavla Pašku, ktorý zo svojho postu odstúpil po kauzu CT. Spolu s ním na svojom mieste skončil aj Chovanec.

Novinku Nebezpečné vzťahy by mala televízia pripravovať pre jesennú sezónu. Neprekvapí pritom, ak s ňou obsadí podvečerný slot, prípadne je vyskúša na neskoršie večery.

Čítať viac...
Nahor