Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Hlavné promo na nový seriál Pán profesor

Upútavky

Markíza nasadila hlavné promo na novinku Pán profesor! Potvrdila dátum štartu, spojí ju so Susedmi

Markíza potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk. Nový rodinno-komediálny seriál v hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom odštartuje na začiatku budúceho mesiaca 2. marca, keď ho nasadí do pondelňajšieho komediálneho dvojokna so Susedmi. Zároveň tým televízia aj potvrdila dátum návratu Susedov na obrazovky.

Televízia už ukázala prvé ukážky zo seriálu Pán profesor, keď spustila promo a do vysielania v pondelok nasadila hlavnú upútavku. Nájdete ju navrchu celého článku.

O seriáli Pán profesor
Talentovaný a pre učenie zapálený Samo sa často, niekedy aj proti svojej vôli, angažuje v problémoch svojej triedy druhákov, ktorú má ako ich triedny učiteľ na starosti. Spolu s ním budeme svedkami toho, čo prežívajú mladí ľudia na prahu medzi detstvom a dospelosťou. Okrem riešenia problémov svojich študentov dostávajú Sama jeho nekonvenčné učebné metódy často do problémov s prísnym riaditeľom gymnázia či jeho konzervatívnejšími kolegami. Skutočnú búrku v jeho živote však spôsobí až príchod atraktívnej kolegyne Klaudie. Títo dvaja sa osudovo priťahujú, hoci si to zo začiatku ani jeden nechce priznať. Naplneniu tejto lásky budú stáť v ceste mnohé prekážky…

Čítať viac...
Nahor