Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pošetrila premiéru Hornej Dolnej, piatu sériu ukončila s making of! Inkognito lídrom pondelka

Záverečná ôsma časť piatej série Hornej Dolnej bola zo zákulisia seriálu.

Markíza v najslabšej sezóne Hornej Dolnej ponúkla len sedem nových epizód. Na záver série miesto klasického dielu nasadila špeciál zo zákulisia výroby seriálu, podobne ako to urobila po skončení druhej série Tvoja tvár znie povedome. Kým v prípade celebritnej šou s making of tvrdo prepadla, špeciál Hornej Dolnej si viedol lepšie s ratingom pod osem percent a podielom vyše 21 %. Jasným lídrom bolo Inkognito, ktoré sa s ratingom pod 9 % a podielom pod 25 % stalo najsledovanejším programom pondelka. Vyhralo dokonca aj na celkovom publiku, kde ho malo sledovať okolo 535-tisíc divákov. Je to viac ako ako najsledovanejšie tretiny víkendových hokejových zápasov Slovenska.

Reprízový diel Inkognita tesne prekročil 23 %, Farma sa dostala nad 21 %. Z menších staníc zabodovala podvečer Dvojka hokejom Dánsko – Taliansko, ktorý ešte mohol hokejovú budúcnosť Slovenska v najvyššej kategórii. Dosiahol podiely cez 19, 23 a 25 %. Večer z menších komerčných staníc Vymenené životy uhrali share pod 6 %, Nekonečná láska cez 4 %. Liga výnimočných na Plus atakovala 4 %, Miami Vice na Dajto šlo na 3,5 %. Wau sa s Kosťami a CSI Las Vegas hýbala okolo 2,5 a 3,5 %.

Rodinné prípady sa podvečer dostali len pod 15 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas iba cez 13 %. Vyššie bolo 5 proti 5, ktoré podliezlo 14 %. Medzi spravodajstvami viedli Noviny, v podieli šli pod 26 %, Televízne noviny sa dostali nad 24 %. Teplé počasie znižuje ich celkové publikum, Noviny sa hýbali okolo hranice 480-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor