Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza poriadne prekvapí: Pripravuje novú letnú Farmu!

Televízia sa môže vrátiť ku koreňom reality šou.

Napriek najslabšej sezóne pomáha Farma dvíhať výkony Markízy nahor a zdá sa, že z nej televízia bude chcieť v kritickom roku vyťažiť čo najviac. Len necelý mesiac od nasadenia ôsmej série reality šou totiž ohlasuje jej ďalšie pokračovanie.

Markíza v piatok 7.4. spustila intenzívny nábor, v rámci ktorého ohlásila prípravu „letnej Farmy“. Zháňať ľudí začala na všetkých miestach, od sociálnych sietí cez početné výzvy v priebehu trojhodinového maratónu reality šou v piatok formou grafickej lišty.

Ďalšie detaily televízia nezverejnila, nových hráčov však opäť láka na zvýšenú výhru 75 000 eur. Podľa vlastných vyjadrení súťažiacich zháňa do novej série, a teda už deviateho ročníka šou. „Myslíte si, že by ste zvládli život na Farme? Láka vás štedrá výhra? Tak sa prihláste do novej letnej Farmy,“ vyzýva ľudí Markíza.

Letná Farma mala posledne prívlastok tá, ktorou Markíza vôbec túto reality šou na Slovensku uviedla. Práve prvá séria sa vysielala ako letná šou, konkrétne bežala od druhej polovice júla do prvej polky septembra. Po jej veľkom úspechu ju už Markíza nasadzovala do hlavnej sezóny, druhú a tretiu sériu nasadila hneď v jednom roku.

Čítať viac...
Nahor