Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Markíza šokuje divákov Farmy: Namiesto vypadnutej duelantky vyhodí iného farmára!? Bude to…

Kto to bude?

Markíza sa uchyľuje v priebehu piatej Farmy k razantným riešeniam. Súťažiaci si pravdepodobne najmenej zo všetkých doterajších účastníkov šou vážia zvieratá na statku, čo sa v mnohých prípadoch odzrkadlilo na stave zvieracích pomocníkov.

Hospodár Martin sa ostatný týždeň uchýlil k vážnemu kroku, keď farmárom zobral ovce a už teraz je jasné, že to nebude jediný trest, ktorý si súťažiaci za zlú starostlivosť o zvieratá vyslúžia.

Televízia už v priebehu ostatných hodín informovala, že zo súťaže už v pondelok vypadne niekto nečakaný. Rozhodovať sa bude medzi päticou súťažiacich: Tibor Repa, Betka Janíčková, Viktor Matz, Reza Givili a Patrik Mirga. Podľa všetkého by sa so súťažou mal rozlúčiť posledný menovaný Patrik Mirga, ktorý mal nemalý problém so zvládaním svojich úloh ako hlavný farmár a nepomohol si ani v ostatných dňoch, keď sa priznával k zlému zaobchádzaniu so sliepkou či nedostatočnej starostlivosti o ovce počas nočnej paše.

Partik by zároveň mal byť jediným, kto po dueli vypadne. Napriek tomu, že v ostatnom súboji jasne s Lenkou Hrčkovou vypadla Jana Ivaničová, televízia ju, pravdepodobne, v súťaži ponechá.

Záber, na ktorom je po dueli prítomná vypadnutá Jana, no bez Patrika. Reza je na záberoch nervózny, Jana po dueli vypovedá v priestoroch Farmy
farmari farma 5

Čítať viac...
Nahor