Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pokračuje v zmenách programu: Pokúsi sa okamžite využiť slot po Talente!

Televízia upravuje plány, po skončení talentovej šou skúsi uspieť v stredajšom prime-time ona.

Markíza mení plány na záver novembra. Líder prehodnotil svoju štruktúru v súvislosti s koncom šou Česko Slovensko má talent, vďaka ktorému môže prevziať štafetu v rozbehnutom slote zábavy.

Televízia totiž urýchli nástup Chart Show, keď jej premiéry nasadí skôr, ako plánovala. Pôvodne ju chcela zaradiť do programu, ako sme vás exkluzívne informovali, od stredy 2. decembra, nakoniec tak ale urobí už o týždeň skôr v stredu 25. novembra. Markíza, zdá sa, urobila zmenu po zhliadnutí plánov konkurencie na nasledujúcu stredu po vyvrcholení talentovej šou.

Česko Slovensko má talent čaká finále v sobotu 21. novembra, no ani po tomto dátume zo stredy nezmizne. Joj totiž pripravuje potiahnuť úspešnú talentovú šnúru ešte o týždeň, keď ponúkne zostrih „toho naj“ z Talentu. Či pôjde o zostrih len z poslednej piatej série alebo všetkých ročníkov, nie je známe.

Je však jasné, že zostrih už takú pozornosť, ako napríklad kastingové premiérové vydania, lákať nebude a tak má Markíza šancu prevziať líderskú pozíciu v stredajšom prime-time. S pôvodne plánovaným Búrlivým vínom na poslednú novembrovú stredu by tento cieľ naplniť nemusela.

V súvislosti so skorším nasadením Chart Show sa rovnako skôr mení nastavenie Farmy. Ako sme už informovali, reality šou sa čoskoro vráti na pondelky, pričom vymizne zo stried, odkiaľ ich „vystrnadila“ spomínaná hudobná šou.

Farma sa bude od 23. novembra v pondelky vysielať po Kredenci, plánovaný čas je od 22:10. Premiérový Kredenc by mal predchádzať o 21:40. Po Farme bude nasledovať už minulý týždeň programovou zmenou potichu nasadená reprízová Partička. Kredenc sa vo večernom programe Markízy objaví aj v stredu, keď bude nasledovať po Chart Show.

Čítať viac...
Nahor