Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pokračuje v novinkách na Farme: Sledovanosť chce posilniť aj usporiadaním svadby na statku!

Nová séria prešla veľkými zmenami, netradičná bude v celom priebehu.

Markíza už v prípade aktuálnej jedenástej Farmy výrazne imidžovo presedlala na mladých divákov. Pripravila jej vynovenú verziu, v ktorej viac nežijú súťažiaci v podmienkach našich predkov, ale s výdobytkami modernej doby od elektriny, po chladničku či výrivku. Reality šou prešla od zamerania sa na budovanie statku k postaveniu wellness strediska, viac sa koncentruje na vzájomné vzťahy súťažiacich a rovnako na intimitu a zábery ich nahých tiel.

Tvorcovia vynovili aj pravidlá ešte viac postavené na rozdelení súťažiacich na dva tábory, čo ovplyvnilo ako výber farmára týždňa, tak aj duelantov, keď po novom už prakticky žiadne obmedzenia neexistujú.

Súčasťou zmien sú aj novinky priamo v interakcii s divákmi. Okrem dennej internetovej šou televízia okresala časový odstup, s akým prebieha nakrúcanie, čím chce viac reagovať na podnety publika, do deja tiež zakomponovala prípravu receptov od divákov. Najnovšie sa k tomu budú môcť diváci do šou zapojiť aj fyzicky, a to netradičným spôsobom. Svadbou na farme.

Televízia sa chystá zvýšiť debatu okolo reality šou netradičnou aktivitou, keď na Farme zorganizuje svadbu. Divákov vyzvala, aby v prípade, ak sa chystajú v najbližšom čase spečatiť vzťah so svojou polovičkou manželským zväzkom, aby sa Markíze prihlásili a tá si spomedzi nich vyberie dvojicu, ktorej svadba prebehne pred televíznymi kamerami. Samotnú hostinu či prípravy budú mať na starosti súťažiaci.

Markíze Farma aj v 11. sérii prináša potrebné čísla sledovanosti. Pravidelne býva v druhom večernom pásme lídrom, najviac sa jej darí od utorka do štvrtka, minulý týždeň tu uhrávala v komerčnej cieľovke výkony okolo 22 – 25 %, tento sa ťahá až k 27 %. Pondelky a piatky býva bližšie úrovne 20 %. Práve piatky sú medzi televíziami najvyrovnanejšie, keď tu najbližšie u mladých vedľa seba bojujú Duel Farmy na Markíze, Milujem Slovensko na Jednotke a filmy na Joj.

Čítať viac...
Nahor