Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pohorela s premiérovým animákom, predbehla ju aj Pestúnka v akcii! Futbal na vrchole

Po pauze sa do centra diania vrátil futbal.

Hneď prvý štvrťfinálový zápas futbalového Eura bodoval. Duel Poľska a víťazného Portugalska dosiahol v komerčnej cieľovke vysoké nadpriemery, keď prvý polčas šiel pod 25 % a druhý s predĺžením aj penaltami až nad 34 %, pričom táto časť bola najsledovanejším programom dňa. Napriek tomu dokázala slušné čísla uhrať Joj s reprízovým filmom Pestúnka v akcii, ktorý získal share 19 %, Markíza už prepadla s animovanou premiérou Oblačno, miestami fašírky 2 a podielom cez 16 %.

Z malých staníc večer najvyššie vyskočila Posledná pevnosť na Dajto s podielom cez 5 %, Svet podľa Evelyn na Plus tesne prekročil taktiež 5 %, film Mythica: Hľadanie hrdinov už bol vlažný s podielom cez trojku. Monk o málo šiel cez 4 %, Dr. House uhral 3,5 %. Kriminálkam CSI sa v týchto dňoch darí, tentoraz obe podliezli 3 %.

Podvečer klesli Susedské prípady, ktoré sa však držia vpredu a nad dvadsiatkou s podielom pod 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla, keď atakovala 19 %. Televízne noviny sa dostali nad 25 %, Noviny s totožným ratingom tesne podliezli 24 %. Joj si vo štvrtok zaspomínala na predchádzajúce týždne, keď aj bez Našich a Inkognita vyhrala prime-time.

Čítať viac...
Nahor