Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza po úspechu Oteckov na nič nečaká, vo veľkom vyrába nové diely! Prvú sériu potiahne dlhšie

Televízia mala pripravený balík epizód denného seriálu, prvú sériu však, zdá sa, predĺži. 

Oteckovia sa stali jednoznačným highlightom Markízy, ktorý po rokoch trápenia zlomil sériu jej neúspechov v podvečernom čase. Televízia v ňom začala padať od skončenia série Chlapi neplačú a nástupu Kukučky na jeseň 2015 a situáciu nevyriešila ani Búrlivým vínom, reprízami Susedov, oživením Kolesa šťastia či kuchárskej šou Bez servítky. Stabilnú pôdu pod nohami získala až v predošlej sezóne opätovným nasadením Rodinných prípadov, na ktoré od tohto roka nadviazal nový denný seriál rekordným spôsobom.

Oteckovia vrátili Markízu do čias zo začiatku roka 2013, kedy televízia s podobným úspechom nasadila jej prvý veľký denný seriálový hit Búrlivé víno. Oteckovia v ostatných dňoch pravidelne prekračujú podiely až 40 % a väčšinu pracovných dní sa v komerčnej cieľovke stávajú najsledovanejším programom na trhu.

Markízu mimoriadny úspech Oteckov bez prekvapenia okamžite naštartoval k výrobe nových dielov. Televízia mala v pláne odvysielať balík epizód, ktorý jej podľa zákulisných informácií pri takomto nasadzovaní mal vydržať len do tohto mesiaca. Markíza však neváhala a roztočila pokračovanie seriálu už pre túto jar, vďaka čomu by mala jeho vysielanie predĺžiť až do mája, prípadne až bližšie k letným prázdninám. Televízia by sa tak v prvej sérii dostala cez stovku epizód.

Pre porovnanie, prvú sériu Búrlivého vína potiahla Markíza až do polovice júna, odvysielala spolu takmer 110 dielov. Pre mimoriadnu sledovanosť seriálu s jeho výrobou pokračovala kontinuálne a druhú sériu odštartovala bez prestávky hneď ešte v júni. Seriál tak potiahla celé leto aj jeseň až do polovice decembra, bez prerušenia ho tak vysielala bez dvoch decembrových týždňov celých dvanásť mesiacov.

Čítať viac...
Nahor