Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza po silnom pondelku späť k priemerom! Joj Group sa podarilo v prime-time vyhrať

Pondelňajší výskok Markízy bol krátkodobý, skupina Joj sa v utorok v hlavnom vysielacom čase dostala dokonca do čela. Výrazne zabrala Plus, v prime-time na ňu nestačila ani Doma s Dajto dokopy.

Markíza sa po pondelkových hodoch ocitá v dlhodobejších vodách. Búrlivé víno už v konkurencii Divokých koní nedokázalo zopakovať svoj výskok, keď sa podľa našich informácií jeho rating zastavil na 8,6 % s podielom 25,5 %. Vínna sága však ani tento týždeň nedovoľuje pustiť cválajúci seriál pred seba, keď Divoké kone uhrali 7,4 % ratingu s podielom 21,9 %.

Búrlivé víno tento raz nebolo najsledovanejším programom dňa, predstihlo ho Najlepšie počasie, ktoré získalo o dve desatiny ratingu viac. Celkovo má spravodajský servis Joj vydarené obdobie, keď sa Šport usadil celodenne na tretej priečke, darilo sa opäť Novinám, ktoré dosiahli podiel tesne nad 28 %. Televízne noviny sa blížili k 32 %. Od kľúčovej 35-ky sa odpútavajú už dlhodobejšie.

Sladký život si ani s druhou časťou po návrate nevylepšil chuť, celebrity šou dosiahla podpriemerný podiel takmer 12 %. Dáma v závoji napriek tomu nerástla, dokonca klesla na 21,5 %. Verejnoprávna zábava Nikto nie je dokonalý uhrala share nad 11 a rovných 14 % (12 – 54 / 12+).

Skupina Joj však slabým Sladkým životom z celkovej sily nestratila, keď sa diváci po Divokých koňoch a Búrlivom víne výraznejšie presunuli na snímku Plus Hitman. Tá celkovo atakovala 9 %, darilo aj predchádzajúcim Profesionálom s podielom nad 9 %. Plus sa vďaka vydarenému prime-time dostala na vysoké hodnoty v hlavnom vysielacom čase, keď sa blížila k 7 %. Ani súčet utorňajších prime-time výkonov Domy a Dajto na tento výsledok, aj keď tesne, nestačil. Snímka Mačacie zlato na Dajto však uhrala nadpriemer s podielom nad 5 %, Mentalista dosiahol 4 %, Zakázaná láska uhrala nad 4 a 7,5 %. Prvá časť telenovely dosiahla rovnaký rating ako Vtierka Castle na Wau, ktorej podiel bol taktiež nad 4 %, predchádzajúca CSI Miami prekročila 2 %.

Joj, Plus aj Wau zaznamenali nadpriemerné prime-time hodnoty a vďaka tomu sa mohli v tomto čase tešiť z tesného víťazstva skupiny nad Markíza Group. Rozdiel bol necelý pol bod, Joj Group prekročila 32 %.

Čítať viac...
Nahor