Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza plná zmien: Dobre vedieť už trikrát v týždni, takto bude vyzerať jej program!

Ohnivý kuře úplne zmení vysielací deň.

Po polovici prvého letného mesiaca prekopáva Markíza svoj program. Najväčší problém jej robia české akvizície, ktoré z nej spravili trhovú dvojku.

Ako prvý padol komediálny seriál Okresní přebor, ktorý zosunula v pondelok až na 22:40. Už po prvom týždni zároveň v prime-time končí seriál Primy Ohnivý kuře, ten po priemernom štarte už v druhý deň hlboko prepadol.

Na oba neúspechy má Markíza rovnakú náplasť. Tasí svoju jarnú šou Dobre vedieť, ktorú najprv ohlásila na pondelky 21:40, v tento deň bude ale nakoniec vysielať jej reprízy. Tie pritom pobežia veľmi krátko po premiérach, a to aj v rovnakom čase. Najbližšie pôjde epizóda s Andrejom Bičanom.

Dobre vedieť, ale už premiérové, vyťahuje líder aj na utorky a štvrtky o 20:30. Najbližší týždeň sa takto súťažná relácia v oba dni stretne s premiérovým Inkognitom, od ďalšieho týždňa bude Joj v utorky vysielať filmy. Program po Dobre vedieť! ostáva nateraz nezmenený, v utorok o 21:40 to bude zahraničná verzia Extrémnych premien, vo štvrtky pokračuje so Zámenou manželiek.

Úplná zmena čaká na Ohnivý kuře, ktoré sa po prvom týždni vyparí zo svojich dní. Markíza ho presúva na stredy po hlavnom filme, najbližšie pôjde o 22:35.

Joj musela taktiež meniť program pre český seriál. V pondelky jej prepadli V.I.P. vraždy, ktoré sa odsunuli až bližšie k polnoci, nedarilo sa im ani o desiatej. Najvýraznejšie zmeny musela inak robiť v priebehu dňa, kde už po dvoch dňoch stopla popoludní Celebrity Camp, podobne krátko vydržalo v programe premiérové Prvé oddelenie.

Večerný program Markízy od najbližšieho 29. týždňa
Pondelok: 20:30 Vo štvorici po Slovensku, 21:35 Dobre vedieť!, 22:40 Okresní přebor
Utorok:
20:30 Dobre vedieť!, 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život
Streda:
20:30 romantická komédia, 22:35 Ohnivý kuře
Štvrtok:
20:30 Dobre vedieť!, 21:40 Zámena manželiek
Piatok:
20:30 česká komédia, 22:35 Okresní přebor

Čítať viac...
Nahor