Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza opäť spustila lavínu zmien: Hornú Dolnú sťahuje tiež z pondelka!

Komediálny seriál programovou zmenou stiahla z vysielania v piatok a najnovšie aj pondelok.

Markíze sa v posledných týždňoch nedarí, pričom fungovať jej prestali aj jej najväčšie istoty. Ako líder pritom opäť neudržala množstvo programových zmien na uzde, ktoré sa začali jej večernou štruktúrou znovu šíriť. Prednedávnom televízia narýchlo odsunula k noci premiérový pondelňajší Kredenc, neskôr z piatka vyhodila Hornú Dolnú, ktorú podobný osud čaká aj v pondelok.

Televízia už totiž neodvysiela poslednú plánovanú pondelňajšiu Hornú Dolnú v tomto roku, keď ju nahrádza za komédiu Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Dá sa očakávať, že televízia tak robí skôr pre šetrenie epizód ako pre výkonnosť seriálu. Tá bola problémová najmä v piatok, kde nastáva ďalšia zmena. Markíza pôvodne plánovala odvysielať dnes večer hneď od 20:30 reprízovú Chart Show, rozhodnutie však zmenila a po vzore minulého týždňa vyťahuje akčný film. Uvedie snímku 96 hodín: Odplata.

Markíza sa v decembri pasuje s nečakaným prepadom, pre ktorý už druhý týždeň po sebe prišla o pozíciu lídra v prime-time. Rastie naopak jej konkurencia, posilnili však aj jej menšie stanice. Televízia sa aktuálne podľa všetkého snaží šetriť, keď tento pondelok už neodvysielala premiérový Kredenc a v stredu zas zaradila už len reprízovú Chart Show. Podľa prvých plánov mali ešte tento týždeň bežať premiérové diely.

Čítať viac...
Nahor