Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza opäť reaguje na Joj: Na novinku Moja prvá dovolenka si neverí, mení program!

Ostrov už skončí v rovnakom čase ako Návštevníci.

Joj dnes uvádza svoju novú zábavnú šou Moja prvá dovolenka, v ktorej po prvýkrát do cudziny zoberie hneď niekoľkých Slovákov. V samostatných príbehoch s nimi vycestuje do rôznych kútov sveta, pričom stavila popri emóciách na výrazné typy ľudí, ktoré sa majú postarať o zábavu. Nemajú tak chýbať momenty, keď sa Slováci bez svetového jazyka budú snažiť dorozumieť stratení v Paríži, či keď sa budú pokúšať spoznať miestne pamiatky a zvyky. Novinku moderuje Barbora Rakovská.

Markíza si v súvislosti s ostatnými výkonmi v pondelok, zdá sa, neverí a narýchlo mení program. Spoločne s Kredencom totiž Mojej prvej dovolenke mal konkurovať Ostrov, nakoniec tomu však nebude. Televízia nechce riskovať ďalší neúspech reality šou a prípadný presun divákov po Kredenci ku konkurencii, a tak skeč šou zdvojuje. Okrem premiérovej epizódy teda ponúkne aj reprízu, podobne ako v minulosti.

Ostrov tak nachádza svoj ďalší ešte hlbší čas. Najväčší jesenný highlight lídra skončí v neskorom čase až o 22:50. Do podobných hodín vysunula Joj svoju taktiež neúspešnú reality šou Návštevníci, s ktorou sa tak Ostrov opäť stretáva.

Čítať viac...
Nahor