Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza opäť prehrala pondelok, Noviny na čele dňa! Premiérový Kredenc chýbal

Televíznemu lídrovi december vôbec nevychádza.

Po tom, čo Joj druhý týždeň v rade vyhrala prime-time, nočná mora pre Markízu pokračuje. O vyše dva podielové body totiž prehrala večer aj v pondelok, kedy najväčší náskok Joj vypracovali Noviny. Tie sa stali silným lídrom a s výrazným odstupom víťazom pondelka, v podieli podliezli 30 %. Televízne noviny uhrali len 24 %.

Už s menším náskokom ako pred týždňom bolo lídrom premiérové Inkognito, ktoré v podieli získalo 22,5 %, ratingovo len pár desatín stratila Horná Dolná, ktorá o málo prekročila podielových 21 %. Opäť šla v dvojporcii, druhá časť uhrala 22,5 %, reprízové Inkognito popri nej prekročilo 21 %. Kredenc sa znovu ocitol bližšie k noci, so začiatkom o 23. hodine však ponúkol už len reprízu, ktorá atakovala 18 %. V prvých decembrových plánoch Markíza avizovala Kredenc o 21:40 ešte aj na 12. decembra, kedy sa očakávala premiéra. Jednotka šla večer s filmom Domáca opatera pod 10 a nad 8 % (12+ / 12 – 54).

Medzi menšími sa ťahali dopredu stanice Markízy, snímka Romeo musí zomrieť na Dajto podliezla 8 %, Vymenené životy zas uhrali pod 7 %. Plus po Profesionáloch, ktorí získali 6 %, neuspela, film Prezidentov muž 2 uhral len vyše 3 %. Predbehla ju aj Wau s kriminálkami CSI a podielmi takmer 4 a 3,5 %.

Podvečer Búrlivé víno šlo pod 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja mala podliezť 17 %.

Čítať viac...
Nahor