Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza opäť mení program, s Mušketiermi končí úplne! So zmenou aj Joj

Lídrovi nevyšiel ani presun Mušketierov na 22:00, už po jednom dni ich z programu rovno vyhadzuje.

Najväčší akvizičný letný ťahák Markízy končí veľmi neslávne. Po tom, čo svojej televízii priniesol veľký neúspech v podobe prepadu na úroveň trhovej štvorky sa dočkal okamžitého presunu na desiatu hodinu, no ani tam si miesto neudrží. Markíza totiž opäť mení program a tento raz Mušketierov z utorka a štvrtka vyhodí úplne. V štruktúre zatiaľ ostávajú v sobotu ráno, kedy sa vysielali ich reprízy z týždňa. Markíza už dokonca nasadila do vysielania upútavku, v ktorej avizuje seriál na sobotu o 9:15.

Na druhýkrát skúsi líder za Zámenu manželiek nasadiť seriál Škorpión. Ten mal dostať podľa pôvodných plánov z trojice nových akvizičných letných seriálov (Mušketieri, Lovci pokladov a Škorpión) najhorší čas, minulý týždeň ho dokonca televízia úplne odpísala, keď ho nasadila až za polnoc. Teraz robí Markíza presne opačný krok, keď ho vyťahuje do najlepšieho času na 22:00 a to dokonca v dvoch častiach za sebou. Na polnoc sa tak teraz vysúvajú Lovci pokladov.

Od tohto týždňa nastáva ďalšia zmena programu aj v štruktúre Joj. Tá sa celé leto výrazne trápi s programom po Novinách o 12, kde pravidelne robí zmeny a skúša iný program. Televízia robí aktuálne rázny krok, keď končí so seriálom M*A*S*H a taktiež reprízami Kostí, Vinárov a Kuriéra a od približne 12:30 až do 14:40 nasadzuje šou Česko Slovensko má talent. Podľa popisu v programových plánoch by mala odvysielať druhú sériu, pravdepodobne nasadí kompletné divadelné kolá.

Čítať viac...
Nahor