Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza opäť hýbe s nastavením Búrlivého vína: Vo štvrtok nepôjde!

Len týždeň od presunu do staronového času Markíza naštrbí pravidelnosť seriálu.

Návrat ku koreňom a až päťkrát do týždňa. Aj to avizovala Markíza v kampani na Búrlivé víno pred jeho presunom na 17:50, kde sa usádza od minulého týždňa. Po týždni však dochádza k úprave.

Televízia totiž programovou zmenou sťahuje Búrlivé víno tento štvrtok z vysielania. Namiesto neho zaraďuje reprízových Susedov. Markíza podľa všetkého reaguje na výkony seriálu z prvého týždňa. Počas všetkých piatich dní bolo totiž Búrlivé víno hlboko pod priemerom Markízy, pričom zakaždým mu robil konkurenciu silný hokej na Dvojke.

Vo štvrtok pritom druhý verejnoprávny kanál vysiela v tomto čase Euro Hockey Challenge, kde sa Slovensko stretne proti Rusku. Markíza tak, pravdepodobne, očakáva možné zníženie výkonu seriálu a jednu časť si tak pošetrí. Natrvalo zo štvrtkov ale nezmizne.

Búrlivé víno sa po troch rokoch na 17:50 vrátilo bez úspechu. Prvý diel v accesse dosiahol hlboko podpriemerný podiel 15,5 %, v ďalšie dni sa jeho výkon príliš nedvíhal, najviac vyskočilo na úroveň 16,7 %. V piatok dopadlo najhoršie, kedy uhralo share len 14,5 %. Včera šlo Búrlivé víno po prvý raz mimo konkurencie hokeja.

Čítať viac...
Nahor