Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza oficiálne: 2. séria Tvoja tvár znie povedome príde na jeseň!

Televízia nemá na čo čakať, z úspechu šou skúsi vyťažiť aj v druhej polovici roka.

Prvá séria Tvoja tvár znie povedome sa stala nečakaným jarným hitom, keď dokázala dokonca napriek svojej výrazne väčšej dĺžke v rovnakom týždni dosiahnuť vyšší rating ako Horná Dolná. Celkovo desať kôl prinieslo v závere víťazstvo pre Lukáša Adamca, o čom rozhodli čisto porotcovia šou.

S nimi podobne ako s moderátorom Martinom Pycom Rauschom bude Markíza, pravdepodobne, počítať aj pre druhú sériu. S jej výrobou chce totiž začať ešte tento mesiac a následne pokračovať počas leta. Televízia si vyhradila priestory v bratislavskej Inchebe aj na ďalšie obdobie a využije tak existujúce štúdio pre natočenie ďalších dielov.

Informácie o nasadení druhej série Tvoja tvár znie povedome na jeseň potvrdila už sama Markíza priamo v závere nedeľňajšieho finále. Nebude prekvapením, ak pre ďalší ročník pripraví viac súťažných kôl, aby mohla so šou prekryť takmer celú sezónu.

Portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť prvé mená osobností, o ktorých sa v zákulisí televízneho lídra hovorí ako o možných súťažiacich pre druhú sériu. Viac v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor