Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza odhalila viac z novinky Detektív Dušo: Promuje ho ako netradičnú komediálnu detektívku!

Markíza si vo štvrtky udrží kriminálny žáner aj od nového roka, teraz staví na odľahčenú detektívku.

Markíza sa už pripravuje na štart tretieho seriálu, ktorý na obrazovky uvedie hneď od januára. Po Susedoch a Oteckoch štartujúcich už na Nový rok spustila kampaň aj na novinku Detektív Dušo, ktorú nakrúcala ešte v čase trvania exkluzívnej zmluvy herca Alexandra Bártu.

Práve ten stvárni hlavného predstaviteľa seriálu, detektíva Dušana Štefánika z malého mestečka Bystrica. Televízia ho opisuje ako nevšedného vyšetrovateľa a netradičný má byť rovnako celý seriál. Televízia ho radí do komediálnejšieho žánru, chýbať nemajú humorné dialógy, bizarné situácie, bez prekvapenia aj nešikovní policajti.

Markíza tento týždeň už zahájila kampaň na nový seriál. Do vysielania nasadila štvoricu upútavok, v ktorých sa snaží podčiarknuť netradičný žáner seriálu. Okrem Bártu hlavné postavy stvárnia tiež Miroslav Noga, Petra Vajdová, Táňa Radeva, Gregor Hološka či Ondrej Kovaľ.

Pre Bártu to bude posledný seriál, ktorý nakrútil v období, kedy mal v Markíze exkluzívnu zmluvu. Získal ju po tom, čo ho televízia stiahla z rozbehnutého Paneláku do Horúcej krvi. Najúspešnejší zo seriálov, ktorých bol v tomto období tvárou, boli Chlapi neplačú, naopak, prepadákom skončili Doktori a Kukučka. Exkluzívna zmluva sa Bártovi skončila tento rok, hneď na to sa vrátil do Paneláku, avšak už v období, kedy bol prepadákom, zahral si tiež v druhej sérii Za sklom, ktorú Joj vráti budúci rok.

Čítať viac...
Nahor