Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza odhalila moderátora Superstar magazínu! Relácia každý týždeň nepobeží

Televízia potvrdila odhady portálu Mediaboom.sk.

Superstar magazín sa po rokoch opäť stane súčasťou speváckej šou, keď ho v rámci štvrtej federálnej série pripraví Superstar. O návrate vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk. Moderátorom už tak ako v minulosti ešte na obrazovke verejnoprávnej televízie nebude Braňo Bruno Ciberej, ale mladá tvár lídra a hlas Europy 2 Kamil Konkoľ.

Televízia tak potvrdzuje domnienky nášho portálu, ktorý odhadoval Konkoľa ako možnú tvár subformátu. Markíza začala redaktora a rádiového moderátora tlačiť na svojich sociálnych sieťach od júna, pričom ho spájala práve so Superstar.

Kamil Konkoľ s Pavlom Haberom
kamil konkol palo habera superstar magazin

Magazín k Superstar dostal hlavný vysielací čas, avšak na menšej stanici Doma. Vo vysielaní sa po prvý raz objaví v piatok 4. septembra o 21:05. Vyhradený má 25-minútový slot, očakáva sa jeden brejk. V repríze pobeží magazín v sobotu okolo 11-tej ráno pred reprízou hlavnej epizódy Superstar z predošlej nedele.

Zdá sa, že Superstar magazín každý týždeň rovnako ako hlavná šou nepobeží. Už v ďalší piatok totiž na Doma chýba. Je pritom možné, že subformát bude iba mesačník, nakoľko podľa prvých informácií, ktoré podala Markíza klientom, chystala magazín odvysielať v septembri iba raz.

Čítať viac...
Nahor