Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza odhalila kompletnú zostavu štvrtej Tvojej tváre: Evelyn zo zostavy vypadla na poslednú chvíľu!

Jedinou oficiálne potvrdenou účastníčkou šou bola dosiaľ komička Evelyn, práve tá však nakoniec v zostave štvrtej série Tvoja tvár znie povedome chýba.

Štvrtá séria Tvoja tvár znie povedome už pozná definitívnu zostavu celebritných súťažiacich. Markíza až v mesiac štartu nakrúcania šou potvrdila všetky mená, pričom sa medzi nimi nachádzajú aj tie, o ktorých špekulovať začal bulvár.

Prekvapením tak je skôr kto sa v zostave neobjavil. Markíza totiž dosiaľ zo zostavy súťažiacich 4. série Tvojej tváre potvrdila iba Evu „Evelyn“ Kramerovú, ktorá však nakoniec medzi celebritami nebude. Evelyn zo zostavy vypadla na poslednú chvíľu po tom, čo Markíza riešila náhradu za Kvetu Horváthovú na Farme, kam po prvýkrát moderátorka Telerána či Reflexu nepoputuje.

Evelyn na ponuku ísť moderovať Farmu prikývla a tak jej účasť v Tvoja tvár znie povedome padla. „Napriek tomu, že som sa už na Tvár pripravovala, do toho vošla Farma a spoločne s kompetentnými sme sa dohodli na tom, že predsa len zoberiem Farmu. Avšak budete ma môcť vidieť aj na Tvári. Nedalo sa stíhať naraz oba projekty, sú časovo náročné a krylo sa niekoľko termínov, čo sa naozaj nedá stíhať,“ uviedla pre Topky.sk.

V šou sa nakoniec ani tentoraz neobjaví Nela Pocisková, ktorá sa už aktívne skloňovala ako jedna z hlavných tvárí štvrtej série. Podobná situácia nastala už pred prvou sériou z jari 2016. Herečka však v čase príprav prvej série odhalila svoje tehotenstvo a nakoniec do šou z pochopiteľných dôvodov nenastúpila. V tom čase sa pritom hovorilo, že jej účasť mala byť hotovou vecou.

Naopak, zostavu novej Tvojej tváre bude skutočne tvoriť napríklad moderátori Martin Nikodým a Jasmina Alagič. Účasť oboch sa už v minulosti objavila v bulvári. Miesto Evelyn do šou nastupuje herečka Zuzana Haasová, spomedzi hercov tiež účasť potvrdili Juraj Loj, Mary Bartalos (Havranová) či Dárius Koči. Zo spevákov budú v šou súťažiť Miro Šmajda a Ivana Regešová. Moderátorom šou ostáva Martin „Pyco“ Rausch.

Čítať viac...
Nahor