Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Súťažiaci Farmy 12, foto Markíza

Televízia

Toto je kompletná zostava novej Farmy: Markíza na statok vyslala vôbec najviac farmárov!

Markíza začína v poradí už 12. ročník reality šou Farma.

Ďalšiu jeseň po sebe bude pre Markízu jedným z najkľúčovejších programov Farma. Kým žáner reality šou na Slovensku zoslabol a stratil dôveru televízií, spomedzi všetkých formátov prežila ako jediná práve Farma, ktorú televízia vysiela už od roku 2011.

Tretí rok po sebe stavia Markíza Farmu na novom koncepte, v ktorom rozdeľuje súťažiacich na dva tábory. Tentoraz sa bude situácie snažiť hrotiť na rozdelení hráčov na mestských a vidieckych, pričom hneď na začiatku šou vysiela na statok dosiaľ vôbec najviac hráčov.

Hneď v úvode sa na Farme predstaví spolu 20 nových súťažiacich, kým ešte v minulej sérii ich vyslala na začiatku na statok 16. Aj pre túto sériu sa pritom dá očakávať, že pôvodnú zostavu budú dopĺňať ďalší hráči.

Súťažiaci Farmy 12 – dedina

Sára Adamčíková

Sára Adamčíková

Vyrastala na Orave, konkrétne v Rabči neďaleko Námestova. Dedinčania si podľa nej v porovnaní s mešťanmi viac vzájomne pomáhajú, stoja pri sebe, sú pohostinnejší, úprimnejší a majú väčší pokoj. Lenže ženy to tam podľa nej až také jednoduché nemajú. Sára vyráža na Farmu s jasným cieľom – získať viac pokory a priebojnosti v živote.


Michal Arbet

Michal Arbet

Michal vyrastal na dedine a má úzky vzťah s prírodou. Nerád o sebe rozpráva, pretože samochvála podľa neho smrdí. Považuje sa za skromného a obyčajného, zbytočne vraj netrčí z davu. No zrejme mu v tom nepomôže jeho tvrdohlavosť. „Som vychcaný, vždy hľadám cestičku, ako si zlepšiť život,“ prezrádza.


Mária Both

Mária Both

Zo Švajčiarska prichádza na Farmu bláznivá čašníčka plná energie, ktorá miluje spev. „Zobudím sa a už spievam. Nezavriem ústa, až kým nepôjdem spať,“ hovorí o sebe. Ktovie, čo na to povedia po pár týždňoch farmári. Spevácky talent a zvučný hlas má však na rozdávanie. Jej snom je mať celosvetové turné.


Norbert Brezík

Norbert Brezík

Norbert je bývalý vojak a žije na srbskom vidieku, kde sa usadil s rodinou. Za prácou taxikára však pendluje na Slovensko. Aj keď je jeho rodine ľúto, že sa pár mesiacov zrejme neuvidia, držia mu veľmi palce. Výhra mu môže napomôcť v naplnení sna – vlastnej farme, ktorá by jeho rodinu spravila sebestačnou.


Henrich Kuľko

Henrich Kuľko

Rozhodnutie ukázať Slovensku, že dedinčania sú lepší, urobil aj Henrich. Na Farmu mieri s odhodlaním a baží po zážitkoch. Miluje, keď je v centre pozornosti: „Som cieľavedomý, a keď niečo chcem, idem cez mŕtvoly!“ Prihlásil sa aj preto, že chce v sebe nájsť zodpovednosť.


Eva Lipovská

Eva Lipovská

Svoju budúcnosť po takmer dvadsiatich rokoch už viac nespája s Talianskom. Cnie sa jej za rodinou a blízkymi. Svoju taliansku povahu však určite predvedie od úplného začiatku. Nádejná farmárka na statok mieri hlavne pre zážitky a návrat na Slovensko.


Katarína Pohančaníková

Katarína Pohančaníková

Po živote v meste nikdy nezatúžila. Dedinka Dolný Harmanec s 260 obyvateľmi je pre Katku najkrajším miestom na Zemi. Na Farmu sa prihlásila preto, aby na chvíľu zmenila prostredie a oddýchla si od stereotypu. Dobrosrdečnosť, citlivosť a láskavosť sú azda najsilnejšími stránkami jej povahy.


Mário Rigó

Mário Rigó

Tvrdí, že má vždy pravdu a stane sa všetko, čo hovoril. Známi ho vyhľadávajú a niekedy si nevie vybrať, koho spoločnosť uprednostní. Na druhej strane ho niektorí nemajú až tak v láske. „Nenávidia ma, lebo hovorím pravdu do očí, nie za chrbtom,“ prezrádza o sebe. Na statku to však možno bude jeho prednosť.


Beáta Rusnáková

Beata Rusnáková

Miluje šoubiznis a o aktuálnych pikoškách má absolútny prehľad. S kamerou už má skúsenosti. Ešte ako 11-ročná vystupovala s tanečným súborom v Talentmanii: „Telka to je moje. Najradšej by som bola v každej šouke.“ Miluje komfort a pohodlie, čo jej na Farme bude pravdepodobne robiť veľký problém.


Lukáš Stanislav

Lukáš Stanislav

Lukáš mal na prvý pohľad dokonalý život – uznávaná práca, auto, vlastný byt, nádejná futbalová kariéra. Za všetkým sa však naháňal a nebol šťastný. Zlom prišiel po autonehode. Rozhodol sa urobiť ráznu zmenu. Dal výpoveď a všetko predal. S kamarátom prerobili dodávku a vybrali sa na 15-mesačný roadtrip po Európe.


Súťažiaci Farmy 12 – mesto

Anna Fiačanová

Anna Fiačanová

Anka je dlhoročný fanúšik Farmy. Pozerala všetky série a celý čas sa zamýšľala nad tým, či sa prihlási. Udialo sa tak po búrlivom žúre, na ktorom bola so svojimi troma sestrami, s ktorými má výborný vzťah.


Nikol Fridrichová

Nikol Fridrichová

Je cieľavedomá a ambiciózna. Veľa toho zažila a podľa vlastných slov si prešla všeličím. V tom zároveň vidí svoju zbraň, ktorou chce zaútočiť na víťazstvo. Nikol si je vedomá, že je hodná obdivu a nasledovania a to chce využiť na rozvoj svojej kariéry influencerky, ale aj v budovaní vlastnej módnej značky.


Xénia Gregušová

Xénia Gregušová

Mladá kráska chce na Farme zažiť poriadne dobrodružstvo, prehĺbiť vnímanie životných hodnôt a v neposlednom rade zbaviť sa svojho panického strachu z pavúkov. V roku 2018 sa zúčastnila súťaže krásy Miss Universe, čo len podčiarkuje jej prirodzený pôvab.

Rebeka Hlavatá

Rebeka Hlavatá

Má síce len 24 rokov, no zažila toho skutočne veľa. Už vo veľmi skorom veku sa túžila osamostatniť, čo sa jej aj podarilo. Približne šesť rokov žila na Cypre a jeden rok strávila v Zürichu. Rebeka o sebe vie, že je majetnícka. Občas zvykne aj vybuchnúť a nemá trpezlivosť s hlúpymi ľuďmi.


Matúš Jaroš

Matúš Jaroš

Matúš je pohľadný mladý muž, ktorý si veľmi užíva pohľad na iné, tiež pohľadné ženy. To, že si na svojom zovňajšku dáva naozaj záležať, dosvedčuje najmä jeho potetované telo, na ktorom už ledva vidieť základný odtieň jeho pokožky.


Vladislav Nikolajev

Vladislav Nikolajev

Jeho životný príbeh je veľmi rozmanitý. Na Slovensko sa rozhodol ísť spočiatku za prácou, keď mal 19 rokov. Prešiel si všetkými možnými prácami. Od upratovania, cez pomocné práce na stavbe. Neskôr robil v oblasti retailu, s nábytkom i v špeditérstve. Vladislavovi nakoniec Slovensko prirástlo k srdcu, našiel si tu manželku a na Ukrajinu sa už nevrátil.


Henrik Szabo

Henrik Szabo

Srdcom mešťan, telom Thor, povolaním striptér. Keď mal Henrik 18 rokov, zareagoval na ponuku agentúry, ktorá hľadala nádejných striptérov. Odvtedy má za sebou podľa vlastných slov tisíce vystúpení. Svoje telo aj preto neustále udržiava vo forme.


Monika Šuleková

Monika Šuleková

Monika je mladá atraktívna žena s exotickým vzhľadom a ešte exotickejšou povahou. Tvrdí, že sa narodila v šťastných časoch, pretože mala veľa kamarátov a neustále behali po vonku. Jej život nabral jasné kontúry počas strednej školy, kedy sa vybrala na leto do Grécka, odkiaľ sa už prakticky nevrátila. Našla tam svoj druhý domov.


Adam Tomek

Adam Tomek

V živote to nemal jednoduché. Okrem otca, ktorý ich opustil a nejaví o deti žiadny záujem, bojuje Adam aj s množstvom predsudkov k ľuďom s inou orientáciou: „Nie je to ľahké priznať sa okoliu. Rodine som to povedal, keď som mal 24. Verejne len pred dvoma rokmi.“ Dnes však už stojí pevne na nohách odhodlaný ukázať všetkým, čo sa v ňom skrýva.


Erik Zahorjan

Erik Zahorjan

Korona mu zmenila život, a to doslova. Mladý Prešovčan a rýdzi východniar strávil posledných šesť rokov v Amsterdame. Ako sám vraví, prešiel si všetkými prisťahovaleckými pozíciami. No zatvorenie hraníc ho vrátilo späť do slovenskej reality. Rozhodol sa teda pre plán B. Zatiaľ čo vládne kríza, strávi čas na Farme s možnosťou získať 75 000 eur.Zdroj: Markíza

Čítať viac...
Nahor