Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza od nedele vracia Na telo ako pravidelný formát! Ukázala nové štúdio

Po piatich rokoch vracia Markíza na obrazovky známu značku medzi politickými diskusiami, avšak bez jej tváre.

Markíza po rokoch oživuje politickú diskusiu Na telo. Známy formát, ktorý patril k základným kameňom televízie, dostal na obrazovkách stopku pred piatimi rokmi, pričom už túto nedeľu vstúpi do novej éry.

Na telo sa vráti v nedeľu 16. septembra, pričom mu bude patriť pôvodný čas o 13:00. Markíza relácii vyhradila polhodinový slot. Politický diskusný formát prejde zásadnou zmenou, keď prichádza o pôvodnú moderátorku Zlaticu Švajdovú Puškárovú, ktorú nahradí Michal Kovačič. Toho televízia už postupne udomácnila na jej mieste v rámci obdobných formátov.

Prvými hosťami nového Na telo budú Lucia Ďuriš Nicholsonová zo strany SaS a Andrej Hrnčiar z koaličného Most-Híd. Súčasťou relácie aj naďalej ostane možnosť divákov vyjadriť svoj názor, s ktorým z dvojice hostí viac sympatizujú, hlasovať sa už však nebude cez sms ale prostredníctvom ankety na Facebooku.

Návrat Na telo je pritom vyústením pokusu Markízy vrátiť cyklickejší politický formát na nedele z jari. Vtedy predstavila novú reláciu 25, v ktorej moderátor Michal Kovačič hostil len jedného hosťa. Relácii sa v nedele krátko po poludní príliš nedarilo.

Na telo sa definitívne stiahlo z vysielania na jeseň 2013. Následne sa už na obrazovke lídra objavovalo len sporadicky v mimoriadnych prípadoch. Relácia Na telo pritom patrila medzi tie, ktoré na Markíze držali roky od jej úplného začiatku, dodnes ostávajú týmito stálicami už len Teleráno a Smotánka.

Kovačič predstavuje nové štúdio Na telo

Čítať viac...
Nahor