Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza od Hornej Dolnej čaká veľa: Búrlivé víno od nového roka len trikrát do týždňa!

Markíza potvrdzuje, že po štarte seriál presúva na pondelňajšie večery.

Horná Dolná bude seriál na ôsmu večer. Napriek tomu, že Markíza odpremiéruje nový sitkom už tento utorok 6. januára o 21:30, budúci týždeň ho  presúva na pondelky a to rovno na 20:30. Toto nastavenie definitívne potvrdzujú aj plány na ďalší 4. týždeň a je tak jasné, že pokiaľ sa seriál v náročnom čase uchytí, zotrvá v ňom.

Pre lídra by to znamenalo výraznú úľavu pri výrobe Búrlivého vína. Denný seriál by tak vysielala počas trvania Hornej Dolnej už len trikrát do týždňa, čím by dala vydýchnuť jeho tvorcom aj hercom a seriál by nemusel trpieť únavou. Jeho tvorkyňa, Danica Haláková, už skôr spomenula, že Búrlivé víno nebol koncipovaný ako denný seriál, čo sa malo v súčasnosti prejavovať na jeho vyčerpanosti.

Markíza plánuje celý pondelkový večer vystavať dedinskou zábavou. Horná Dolná bude jej seriálovým pokusom, ktorým bude chcieť zaujať širokú cieľovku obľubujúcu úspešné české komédie najmä od Zdeňka Trošku. Hneď za ňou bude v pondelky vysielať práve tieto komédie, zajtra uvedie Kameňák 4, 12. januára uvedie premiérové Babovřesky, od 19. januára začne po Hornej Dolnej reprízovať trilógiu Slunce, seno.

Čítať viac...
Nahor