Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza od augusta nahradí Zámenu manželiek, vytiahne novú šou! Opäť si pomôže sestrou

Zámenu manželiek vystrieda Markíza novinkou.

Komerčný líder urobí v rámci riadnych programových plánov v priebehu leta zmenu. Bežnú mimosezónnu reality šou Zámena manželiek, ktorú ostatné roky vysiela už len vďaka premiéram svojej českej sestry Novy, vystrieda novinkou, ktorú si taktiež požičia od svojej príbuznej.

Markíza na štvrtky od augusta nasadí premiérovú šou Misia nový domov, ktorú bude nasadzovať na 20:30. Aj keď ide o novú reláciu na slovenských obrazovkách, našim divákom je veľmi dobre známa. Ide totiž o českú verziu relácie Šťastný domov, ktorý Markíza s pár časťami vyťahovala v priebehu niekoľkých sezón v rokoch 2016 až 2018.

Aj v Česku sa miestna verzia Misia nový domov dostala na obrazovky v roku 2016. Nova stavila na silnejšiu moderátorku v podobe bulvárom obľúbenej Terezy Pergnerovej. Relácia u našich susedov posledne bežala na jeseň minulého roka.

Princíp programu je rovnaký, ako na Slovensku. Produkcia dáva priestor osudom skúšaným rodinám, ktoré navyše žijú v neľahkých podmienkach. Na pár dní televízia rodine dopraje oddych mimo domova, počas ktorého prejde ich príbytok rekonštrukciou s cieľom naplniť misiu o novom domove.

Čítať viac...
Nahor