Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza o Farme: Divácky vkus nepodlieza! Nová séria bez kontroverzných postáv

Reality šou je spájaná s množstvom extrémov a hraničných momentov, Markíza ju chce ponúkať pre široké skupiny divákov.

Markíza sa už vo veľkom pripravuje na v poradí 8. sériu Farmy, ktorá sa vráti k pôvodnému režimu. Po ročníku s bývalými hráčmi televízia opäť vyhlásila kasting na nových farmárov, ktorí budú bojovať o dosiaľ najvyššiu výhru v tejto šou – 75 000 eur.

Farma v priebehu sérií priniesla mnoho škandálov a kontroverzných súťažiacich. Práve posledná séria v extrémoch opäť pritvrdila, keď sa v nej objavili vážne problémy s hygienou, poburujúce narábanie s mŕtvymi zvieratami aj tradične vyhrotené konflikty.

V novej sérii by však mali byť škandalózni hráči podľa Markízy minulosťou. Zaujímavé je, že ich nepripúšťa ani v predošlých sériách. „Ani tentokrát na Farme nenájdete bizarné a kontroverzné postavičky,“ píše k novej sérii televízia. V minulosti pritom angažovala na statok striptérku, hráča, ktorý sa v minulosti živil pornom, nevyhla sa sexu medzi súťažiacimi či obnažovaniu.

Televízia aktuálne napriek tlačeniu na pílu v poslednej sérii pripomína, že chce Farmu ponúkať pre rôzne generácie divákov. „Chceme ponúknuť šou, ktorú budú môcť bez ostychu bok po boku sledovať rôzne generácie divákov,“ pokračuje. Napriek mnohým kauzám a škandalóznym súťažiacim tiež zdôrazňuje, že sa Farme darí byť úspešnou šou bez podliezania diváckeho vkusu. S týmto odhodlaním chce vyraziť do boja aj v roku 2017. „Aj bez podliezania diváckeho vkusu dokáže tento licencovaný formát v každej sérii prinášať zaujímavé osudy a atraktívne dianie,“ dodáva televízia.

K téme: Najkontroverznejšie momenty šiestej Farmy: Toto mohli sledovať aj dvanásťročné deti!

Či Farma zmení svoj obsah, alebo nie, je otázne. Na začiatku tohto roka podobu Farmy obhajovala programová riaditeľka Markízy, Silvia Majeská. „Nemyslím si, že by to bolo za hranou. Možno sa tam v priebehu sezóny, objavilo pár šteklivých momentov, ale rozhodne to nebolo nič nevhodné. Rozprávame sa o show, ktorá má viac ako 75 epizód a gro obsahu je úplne v poriadku. Ten, kto sleduje Farmu denno-denne, by iste nepovedal, že je to kontroverzná šou,“ povedala pre Aktuality.sk.

Čítať viac...
Nahor