Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza nezaháľa: Pripravený bude mať ďalší projekt, začína vyrábať novú veľkú súťažnú šou!

V čase neúspechov MasterChefa či Búrlivého vína spúšťa televízia výrobu novej šou.

Markíza bude mať ešte na jar k dispozícii ďalší nový program. Už v apríli totiž spúšťa výrobu novej súťažno-zábavnej šou Who Knew?, o ktorej zakúpení Markízou vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk.

Prvá výroba novinky, ktorá bude u nás vysielaná pod názvom Dobré vedieť!, prebehne ešte tento týždeň v piatok 15. apríla. Šou bude vznikať v ateliéroch NAD na Trnavskej ceste v Bratislave.

Novinku Dobré vedieť! bude chcieť televízia podľa našich informácií priblížiť práve k Milujem Slovensko. Zaujímavosťou je, že v prípade komparzu si dáva podmienku, že záujemcovia musia mať za sebou komparz práve v Milujem Slovensko či v Tvoja tvár znie povedome.

V šou súťažia dva tímy zložené z celebritných dvojíc, ktoré odpovedajú na najrôznejšie otázky, pričom v každom tíme je jeden stabilný člen a jeden hosť. V originále je formát dennou šou, Markíza ju môže vysielať aj ako weekly formát.

who-knew

O formáte Who Knew?
Formát Who Knew? je postavený ako denná panelová šou, v ktorej dva tímy zložené z celebritných dvojíc odpovedajú na najrôznejšie otázky, pričom v každom tíme je jeden stabilný člen a jeden hosť. Týmto konceptom sa šou ponáša na Milujem Slovensko či Čo ja viem alebo lokálny projekt RTVS Domov, sladký domov. Súťažiaci si vyberajú otázky z rôznych kategórií, to je u nás príznačné pre kvíz Duel.

Šou vysielala v Nemecku počas leta 2015 stanica Das Erste, a to od pondelka do piatka o 18:00. Pokračovať s ňou bude aj tento rok. Šou Dobré vedieť! má potenciál zafungovať u slovenského publika. Tak ako už spomínané Čo ja viem či Milujem Slovensko testuje vedomosti známych osobností, zároveň taktiež v sebe nesie uvoľnené a zábavné prvky. Podobne ako v Milujem Slovensko majú tímy vlastné obecenstvo, s ktorým sa delia o výhru. Súťažiaci odpovedajú na nezvyčajné otázky, spoznávajú bláznivé fakty z každodenného života, vedecké štúdie ale aj rady a tipy.

Čítať viac...
Nahor