Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza nasadí Farmu priamo proti talentovej show

Česko Slovensko má talent si bude musieť poradiť s novou konkurenciou. Markíza nasadí svoj formát Farma priamo proti najsilnejšej zbrani JOJ, ktorou je talentová šou. Pre JOJ prináša aj túto sezónu najlepšie výsledky a aktuálne je Česko Slovensko má talent najsledovanejším programom jesennej ponuky slovenských televízií, keď dosahuje vyššiu sledovanosť ako spravodajské relácie i ako Modré z neba, či Búrlivé víno.

Novú konkurenciu si talentová show vyskúša zatiaľ zrejme iba jednorazovo a to v nedeľu 3. novembra. Markíza totiž nebude Farmu vysielať v piatok 1. novembra, kedy neodvysiela ani svoj nosný seriál Búrlivé víno, ale obe relácie budú nahradené filmovou akvizíciou Duch. Tento film už Markíza v rovnaký deň vysielala niekoľkokrát. Piatková Farma sa tak presúva na sobotu večer, kde sa doteraz vysielali Rozhodnutia a tie sa presunú na nedeľný večer priamo proti talentovej show.

JOJ svoj program počas víkendu okolo 1. novembra neupravuje. V piatok 1. novembra bude tradične vysielať Panelák a po prvýkrát nasadí novú show Láska na celý život (obe relácie pôjdu v konkurencii filmu Duch). V sobotu bude JOJ proti Farme vysielať komédiu Nejako sa to komplikuje a v nedeľu opäť proti Farme svoju talentovú show.

Čítajte aj: Vieme ďalšie informácie o novom seriálovom projekte JOJ

Čítať viac...
Nahor