Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Televízia

Markíza naplno roztočila novú sériu Superstar! Pozrite si prvé zábery jej ťažiskovej šou jesene

Po rokoch klesajúcej sledovanosti najdlhšie vysielaná spevácka šou vlani radikálne zvrátila divácku priazeň vo svojej prospech, v rekordne krátkom čase sa vráti na obrazovky.

Markíza a Nova na konci minulého týždňa rozbehli výrobu kastingových častí novej série federálnej speváckej šou Superstar.

V poradí už siedmy ročník spoločnej česko-slovenskej verzie bude stavať na úspechu minuloročných zmien, ktoré v spojení s pandémiou koronavírusu a jarným lockdownom priniesli Superstar niekoľkoročné rekordy.

Ako sme už dávnejšie informovali, úspech posledného ročníka Markízu mimoriadne posmelil a vysoké ratingy, spôsobené z veľkej časti uzamknutím Slovenska do domácností, si bude chcieť zopakovať expresne skoro. Po prvýkrát totiž federálnu Superstar realizuje dva roky po sebe, kým v minulosti medzi dvomi ročníkmi prebehla aj viac ako ročná či dvojročná pauza.

Zároveň Markíza presunula po rokoch vysielanie speváckej šou z jari na jesennú sezónu. Tá býva neraz z hľadiska ratingov ešte dôležitejšia, než mesiace z prvého polroka. Dosiaľ sa federálna Superstar vysielala štyrikrát na jar a len dvakrát na jeseň.

Markíza nový ročník Superstar vyrába na pôdoryse minuloročných zmien. 

Kým vlani predstavila prekopanú podobu speváckej šou, v ktorej popri dramaturgii takmer kompletne vymenila porotu, teraz do podoby šou zasahovať nebude.

V porote tak ostáva minuloročná zostava – Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Na jej zložení sa nič nemení napriek tomu, že vlani na jar a nedávno tento rok v máji porodili Bagárová a Pagáčová svojich potomkov.

Ani tento rok zároveň televízie vôbec nepočítajú s pozíciou moderátora, ktorú zastúpia samotní členovia poroty, najmä niekoľkonásobný moderátor Superstar Leoš Mareš.

Prvé zábery z nakrúcania novej Superstar

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Čítať viac...
Nahor