Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza naplno rozbaľuje kampaň k Superstar: Porotcovia ukazujú svoje superschopnosti!

Vo vysielaní je štvorica nových spotov.

Približne jeden a pol týždňa trvala úvodná teasingová fáza kampane Markízy k blížiacemu sa štvrtému ročníku federálnej Superstar. Televízia nasadzuje do vysielania štyri nové spoty, každý je venovaný jednému porotcovi.

V prvých teasroch Markíza naznačovala príchod superporoty, ktorú nazvala aj Superhrdinmi a najnovšie odhaľuje, aké schopnosti skrýva. Spoty sa odohrávajú na výrobe upútaviek Superstar, kde režisér aj moderátor Pyco žiadajú od porotcov ich najlepšie výkony. Porotu pripomienky tak naštartujú, že vydajú zo seba naozaj všetko. Paľo Habera zasiahne Pyca bleskom, Klára Vytisková vychrlí oheň, Marta Jandová rozpúta v štúdiu víchor, Ondřej Soukup vzlietne až k stropu.

Markíza naplno odhaľuje kampaň ešte tesne pred koncom júla. Očakáva sa, že šou by mohla odštartovať koncom augusta. V tomto čase by sa do vysielania mala vrátiť aj šou V siedmom nebi. Joj už taktiež promuje Česko Slovensko má talent, stavila na opačnú stratégiu, keď nasadila dlhý imidžový trailer.

Superstar promujú Markíza aj Nova vlastným spôsobom, každá televízia si vyrobila vlastnú kampaň. Tie nespája žiadny prvok, obe sú postavené na úplne iných konceptoch. Televízie sa tak zamerali na vlastného diváka bez akejkoľvek synergie. Nova upriamuje pozornosť na potenciálne spevácke hviezdy, ktoré hľadá, Markíza zas na porotu a Pyca.

Štvorica nových spotov k Superstar

Čítať viac...
Nahor