Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza nakrútila premiérové časti Bez servítky, nebude ich však vysielať hlavný kanál

Bez servítky patrí k najdlhšie vysielaným show o varení na slovenských obrazovkách. Naposledy vysielala Markíza premiérové časti na konci jarnej sezóny 2013. Na jeseň už show o varení nevrátila, nakrútila však nové časti, ktoré čakajú na zaradenie do vysielania.

Relácia Bez servítky sa dlhodobo a pomerne úspešne vysielala každý všedný podvečer o 18.00 hod. na Markíze. Najväčšou konkurenciou relácie bola Súdna sieň, s ktorou súperila pomerne rovnocenne. Bez servítky však Markízu stálo o niečo väčší rozpočet, ako Súdna sieň JOJ. Aby Súdnu sieň porazila, musela Markíza do vysielacieho okna o 18.00 investovať niekoľkonásobne viac ako konkurencia.  Od konca leta tam vysiela seriál Chlapi neplačú s viac ako trojnásobným rozpočtom ako má Súdna sieň. Seriál sa stal postupne hitom a jedným z najsledovanejších programov Markízy a tak bude pokračovať vo svojom čase o 18.00 už od konca januára.

Nové časti relácie Bez servítky bude nakoniec vysielať stanica Doma. Už na jeseň vysielala reprízové časti, ktoré dostali vysielací čas o 19.50 hod., dosiahli však len priemernú, či podpriemernú sledovanosť. Od januára Doma presúva Bez servítky na 19.00 hodinu.  Ako novinku chystá Doma do vysielania aj zoznamovaciu show Poď na rande. V januári bude Doma reprízovať Štyri svadby, ktoré kedysi vysielala Markíza.

Čítajte aj: Stanica Doma od januára nasadí Štyri svadby a Skvelý deň

foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor