Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza na ostrú sezónu prejde od februára, Horná Dolná opäť v novom čase! Ako by mal vyzerať program?

Zámena manželiek a Svokra, podobne ako pred rokom, vyplnia len úvod jarnej sezóny lídra. Kredenc v nedohľadne.

Markíza by mala túto jar vyskladať podobne ako pred rokom. Opäť jarnú sezónu naštartovala s reality dvojičkou Zámena manželiek a Svokra, s formátmi by sa však mala na prelome januára a februára znova rozlúčiť.

Posledné premiérové vydania relácií by podľa informácií portálu Mediaboom.sk a predbežných plánov televízie mala Markíza odvysielať  28. resp. 29. januára. Už od utorka 3. februára má líder v úmysle nasadiť premiérové vydania Rodinných prípadov, ktoré opäť obsadia väčšinu pracovných večerov, keď pobežia po Búrlivom víne od utorka do štvrtka.

V pondelky bude Markíza pokračovať s Hornou Dolnou, avšak, opäť by sa nový sitkom mohol dočkať nového vysielacieho času. Líder totiž stále ráta s nasadením štyroch častí Búrlivého vína do týždňa v ostrej sezóne. Horná Dolná by tak putovala za seriál na čas 21:30. Po prvý raz by sa tak malo stať v pondelok 9. februára. Markízu však čaká dilema.

Komediálna novinka totiž pritiahla k obrazovkám mimoriadne množstvo Slovákov. Prípadným odsunom na 21:30 by televízia riskovala kritiku divákov a taktiež ich odliv. O časť ratingu by mohla prísť len samotnou neskoršou hodinou, nakoľko nemálo z nás po desiatej večer postupne odchádza od televízorov. Pre Markízu je taktiež ekonomickejšie vyrábať len tri epizódy Búrlivého vína za týždeň a po sitkome zaradiť filmy.

Portál Mediaboom.sk vás ako prvý informoval o zaradení nového magazínu Reflex špeciál a to na nedeľné podvečery o 18:00. Kým v minulosti televízia túto značku použila pre mimoriadne vydania magazínu, teraz pôjde o pravidelný formát. Po prvý raz ho Markíza do programu zaradí v nedeľu 1. februára. Joj v rovnaký deň štartuje s premiérovými časťami Nového bývania.

Vo februári by sa, naopak, zatiaľ na obrazovky lídra nemal vrátiť Kredenc s novými časťami. Jeho reprízy naďalej Markíza ponúkne v sobotnom accesse. Na svoj čas taktiež čaká Chart Show, ktorej bude patriť záver týždňa.

Čítať viac...
Nahor