Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza na Nový rok narýchlo menila program! Nasadila dve časti Chlapi neplačú, čo sa dialo?

Televízny líder začal rok neštandardne, kompletným posunom programu.

Markíza počas prvého dňa roka 2015 prekvapila divákov, ktorí sa museli zmieriť s tým, že už od rána avizovaný program televízie nesedel. Líder totiž vyposúval štarty jednotlivých programov smerom do skoršieho času, aby v štruktúre vytvoril miesto pre ďalšiu časť denného seriálu Chlapi neplačú.

Markíza však neponúkla novú časť, ale zreprízovala utorňajšiu epizódu. Podľa viacerých ohlasov s ňou totiž mala technické problémy, keď z nej neodvysielala približne desaťminútový úsek, dvakrát ju tiež televízia mala spustiť od začiatku. Vo štvrtok si tak úvod epizódy mohli pozrieť diváci už po tretíkrát, no väčšina z nich to odmietla. Reprízová časť vysielaná od 17-tej získala podpriemerný podiel 13,5 %, pričom sa o mnoho lepšie nedarilo ani tej premiérovej vysielanej tradične od osemnástej s podielom 19,4 %.

Niektorí diváci tento krok Markízy kritizovali. Väčšinu epizódy totižto videli a neodvysielaná pasáž vraj nepriniesla nič, o čo by nemohli prísť. Dennému seriálu sa však celkovo s časťami nasadenými od 29. decembra 2014 nedarí, seriál sa pohybuje len okolo dvadsiatich percent, paradoxne najsilnejší bol v kritický utorok, kedy uhral podiel 23 %.

Čítať viac...
Nahor