Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza na Moju mamu zaútočí podobnou zbraňou: Ešte tento rok nasadí novinku Majster pekár!

Líder v poslednom mesiaci roka vytiahne o 18-tej rovno dve novinky.

Už budúci týždeň v pondelok sa pokúsi Markíza posilniť slabý access novou sériou Susedské prípady, no ich nasadením s novinkami neskončí. Už od pondelka 14. decembra ráta so štartom pripravovanej pekárskej šou, ktorou zaplní predvianočný týždeň.

Markíza sa tak ešte tento rok pokúsi oslabiť kuchársku šou Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja podobnou šou. Novinka Majster pekár sa už vo svojom úvodnom týždni naladí tematicky, keď by sa amatérski kuchári mali stretnúť v súboji o najlepší vianočný recept.

Susedské prípady sa tak v accesse Markízy nateraz ohrejú dva týždne. Ako bude televízia skladať svoj podvečer ďalej, je otázne. Aktuálne v ňom stále dosahuje hlboko podpriemerné výsledky na úrovni okolo 15 – 17 %. Naďalej platí, že so súčasnými Rodinnými prípadmi dosahuje horšie výkony ako s neúspešným highlightom jesene Kukučkou.

Markíza po nasadení oboch plánovaných decembrových programov o 18-tej v priebehu jednej sezóny vyskúša až tri nové projekty v jednom čase. V prípade accessu ide o veľkú fluktuáciu noviniek.

Čítať viac...
Nahor