Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza na dne: Prepadlo už aj Dobre vedieť, Hviezdna párty vybuchla! Joj vyhrala ďalší deň po sebe

Repríza Hviezdnej párty vôbec nezafungovala, uhrala čísla Ostrova. Prepad Markízy doháňali menšie stanice.

Na Markízu sa to od minulého týždňa sype. Hlavný večerný program jej začína klesať na historické minimum, pričom ju stále častejšie začína predbiehať konkurenčná Joj. V utorok Markíze nezafungovala ani istota Dobre vedieť!, ktorú podobne ako Hornú Dolnú mohla televízia prereprízovať. Premiérová časť v podieli spadla pod 19 % a reprízová uhrala len vyše podpriemerných 17 %. Televíziu k tomu zaskočil neúspech Hviezdnej párty, novinka v repríze hlboko prepadla s podielom len takmer 13 %. Joj sa podarilo ďalší týždeň po sebe potvrdiť nárast Našich, ktorí už v utorok neprepadávajú. Dve časti uhrali 17,5 a vyše 17 %. Šou Uhádni môj vek už stratila a prepadla sa pod 14 %.

Neúspech Markízy sa pokúsili zmierniť menšie kanály. Dajto vysoko uspelo s filmom Van Helsing pri podieli 8,5 %, Vymenené životy na Doma prekročili 6 %. Rovnaký share uhrala aj snímka Za nepriateľskou líniou na Plus, kriminálky CSI na Wau sa hýbali pod a okolo 3 %.

Podvečer Búrlivé víno prekročilo 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas 16 %. Súboj spravodajstiev opäť vyhrali Noviny, tentoraz v podieli šli pod 27 %, Televízne noviny zaostali o vyše rating a v podieli sa dostali len na takmer 24 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie pred Novinami a Počasím lídra.

Čítať viac...
Nahor