Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza mení rozhodnutie, miesto Kávomatu vytiahne veľký ťahák s Bičanom! V Česku prepadol

Líder potvrdzuje, že na štvrtky plánuje pred koncom roka vytiahnuť novú šou.

Markíza sa skutočne v závere roka posilní. Televízia potvrdzuje zámer vytiahnuť od decembra na štvrtkový prime-time nový zábavný formát, oproti prvým plánom prezentovaným klientom však vybraný nový program mení.

Pôvodne televízia avizovala, že od decembra vytiahne svoju odskúšanú novú skeč šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany, no ten nateraz ponechá v zálohe. Rozhodla sa totiž rovnako ako sesterská Nova túto jeseň vytiahnuť licencovanú šou Hviezdna párty, ktorú bude vysielať od 1. decembra vo štvrtky o 21:40. Ako prvé informovalo Mediálne.sk.

Hviezdnu párty vyskúša Markíza etablovať rovnakým spôsobom, ako na jar Dobre vedieť. Túto šou vytiahla rovnako pred koncom sezóny a nasadila ju do druhého pásma od 21:40. Zároveň skúša rovnaký čas, aký zvolila svojej Hviezdnej párty Nova, tej však nepomohlo ani nasadenie za jeden z najväčších ťahákov Novy, Ordináciu v ružovej záhrade. Novinke sa od začiatku vysielania nedarilo, po pár častiach ju televízia dokonca odsunula mimo prime-time za desiatu hodinu.

Hviezdnej párty sa tak v Česku udialo presne to, čo všetkým doterajším jesenným novinkám Markízy vysielaných práve vo štvrtky. Najprv aj v tento deň prepadol Ostrov, ktorý skončil v nočných hodinách, následne neuspela ani komediálna novinka Atletiko Cvernofka, ktorej bol presne vyhradený štvrtkový čas po pol desiatej.

Nová šou Hviezdna párty je kľúčovým formátom, ktorý vznikol ako výsledok úzkej spolupráce Markízy a Andreja Bičana. Vychádza z formátu Hollywood Game Night, ktorý vysiela americká stanica NBC od roku 2013 a pokračuje už s jeho piatou sezónou. Režisérom je Pepe Majeský. O novinke Hviezdna párty aj jej moderátorovi vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk.

hviezdna-party

Anotácia k šou
Pre všetkých, ktorí si priali vedieť, aké sú ich obľúbené tváre, keď “vypadnú zo svojich úloh” a ocitnú sa medzi skupinou priateľov. Svoje sily si zmerajú vždy dva tímy zložené z troch celebrít doplnené jedným súťažiacim spomedzi obyčajných smrteľníkov. Ich úlohou bude svojho tímového spoluhráča priblížiť k finančnej výhre. Publikum sa môže tešiť na uvoľnenú atmosféru plnú zábavy, improvizácie a pohody, obľúbených známych tvárí a netradičných úloh.

Čítať viac...
Nahor