Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza mení program: Proti štartu V siedmom nebi vyťahuje špeciálny novembrový dokument!

Markíza chystá zaradiť dokument mimo programového plánu.

Po dokumente o zavraždenom novinárovi Jánovi Kuciakovi a jeho snúbenici Martiny Kušnírovej pripravuje spravodajský tím Markízy do vysielania hlavnej stanice ďalší dokument. Už v nedeľu 17. novembra, a teda v deň 30. výročia Nežnej revolúcie, zaraďuje do vysielania tematický dokument s názvom Nežná 30, ktorý pripomenie cestu za dnes už samozrejmou slobodou a zároveň prepojí odkaz novembra s dnešnou spoločenskou situáciou.

Aktualizácia: Markíza už aktuálne potvrdila, že s vlastným dokumentom počíta rovno v najlukratívnejšom čase v nedeľu o 20:30. Vyťahuje ho tak priamo do konkurencie štartu novej série rodinnej relácie V siedmom nebi, ktorej sa dosiaľ pravidelne darilo držať medzi najsledovanejšími hlavnými programami medzi televíziami v roku.

Markíza tak do neskoršieho času odsúva naplánovanú kultovú komédiu Pelíšky, ktorá sa tak zosunie na 21:20. Zaujímavosťou je, že podľa našich informácií s ňou v prvých plánoch v prime-time počíta aj počas vianočných sviatkov, čím by ju v podobnom čase vytiahla dva mesiace po sebe.

Upútavka k dokumentu Nežná 30

Čítať viac...
Nahor