Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza mení plány, dennú novinku Oteckovia už prestala avizovať pre tento rok! Odštartovať mala v októbri

Televízia nový denný seriál pre túto jeseň oznamovala oficiálne, prednedávnom uviedla, že odštartuje čoskoro.

Markíza si v podvečernom slote, pravdepodobne, vystačí až do konca roka s Rodinnými prípadmi. Ešte túto sezónu plánovala zaradiť do dôležitého času na 18. hodinu nový denný seriál, no napriek tomu, že sa už pripravovala na jeho skoré spustenie, podľa všetkého nakoniec zmení plány.

Televízia totiž najnovšie zmenila rétoriku a nový denný seriál Oteckovia už divákom pre túto jeseň neavizuje. Od stredy hovorí o nasadení v budúcom roku. „Vyžaduje si to jej úloha v pripravovanej seriálovej novinke televízie Markíza Oteckovia, ktorá by sa mala na obrazovkách objaviť v budúcom roku,“ vysvetlila televízia zmenu účesu Moniky Hilmerovej, ktorá je jednou z hlavných postáv dennej novinky.

Markíza Oteckov pre jeseň avizovala v klientskej brožúre, v polovici septembra už hovorila o ich skorom spustení. „Výroba seriálovej novinky s názvom Oteckovia je v plnom prúde a na obrazovkách televízie Markíza sa ho dočkáte vidieť už čoskoro,“ uviedla pri potvrdení kompletnej mužskej zostavy hlavných hrdinov, ktorú exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk. Podľa našich informácií sa Markíza pripravovala na spustenie Oteckov od druhej polovice októbra.

Markíza sa na štart Oteckov pripravovala uprostred rozbehnutej sezóny v období, kedy sa jej podarilo zastabilizovať problematický podvečerný slot. Dva roky sa v ňom trápila či uhrávala priemerné výkony, od tohto roka jej však v ňom zabrali Rodinné prípady, ktoré ju vrátili do bezpečnej pozície lídra a nad podielových 20 %. Tieto čísla sa jej navyše darí dosahovať aj pri zaraďovaní početných repríz pomedzi premiérové časti. V prípade Oteckov by Markíza takéto šetrenie dovoliť nemohla, navyše by si s novým nákladnejším seriálom nemusela pomôcť. S Kukučkou sa už presvedčila aj o tom, že môže, naopak, padnúť.

Čítať viac...
Nahor