Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza mení januárové plány: S Búrlivým vínom chce predbehnúť nástup ZOO!

Líder jarnú sezónu odštartuje hneď po sviatkoch.

Jarná sezóna začne, pravdepodobne, ešte skôr, ako sa čakalo. Markíza aj Joj ohlásili svojim klientom nástup svojich hlavných jarných seriálov od 11. januára, nakoniec sa plány menia.

Búrlivé víno sa podľa najnovších plánov Markízy bude chcieť vrátiť skôr ako odštartuje ZOO. Po novom chce líder jeho siedmu sériu spustiť už vo štvrtok 7. januára, teda deň po Troch kráľoch. Pobeží aj v piatok 8. januára. Spoločne s Búrlivým vínom pobeží v dvojičke v oba dni premiérová Svokra. V prvých plánoch figurovala len vo štvrtok už o 20:30.

Vínna sága by pri potvrdení plánov Joj predbehla štart seriálovej novinky ZOO, ktorá by sa mala po prvý raz uviesť okolo spomínaného 11. januára. Na začiatku tohto roka podobne zareagovala Markíza na nástup Divokých koní, tie však Joj nasadila už od 5. januára, k tomuto dátumu urýchlila televízia zo Záhorskej Bystrice návrat Búrlivého víno po zimnej prestávke.

Markíza bude štart svojej jari smerovať celkovo na 7. január. V tento deň by sa taktiež s premiérami mali vrátiť Susedské prípady ako konkurent Moja mama varí lepšie ako tvoja. V súčasnosti sa im však nedarí zlepšiť pozíciu lídra v accesse, naopak, kopírujú podpriemery Kukučky aj Rodinných prípadov. Od štvrtka zároveň Markíza nabieha na tradičnú dennú štruktúru.

Čítať viac...
Nahor