Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza má v zálohe aj ďalšie formáty: Pripravuje výrobu nových častí Vylomenín!

Popri ohlásených programoch pracuje televízia aj na ďalších, vytiahnuť ich môže kedykoľvek. Podľa potreby.

Vylomeniny skutočne dostanú druhú šancu. Ešte v máji bývalá hovorkyňa Markízy, Tatiana Tóthová, potvrdzovala záujem televízie pracovať s rodinným formátom, pričom v súčasnosti už pracuje Markíza na príprave pokračovania. Po pilotnom rozpačitom pokuse s Vylomeninami televízia vyrobí ďalšie časti, pričom tentoraz by s nimi mohla rátať už ako s pravidelným programom.

Šou, v ktorej notoricky známeho moderátora Vila Rozborila vystriedal redaktor Televíznych novín, Ján Tribula, štartovala na Veľkonočný pondelok, kde síce zaznamenala zaujímavý rating 7,2 %, vzhľadom na sviatočný deň však podielovo prepadla na úrovni 16,3 %. Markíza následne ďalšie časti už nenakrútila.

Vylomeniny bude mať Markíza v zálohe pre najbližšie mesiace. Nie je to jediný projekt, ktorý bude môcť vytiahnuť v prípade potreby, jej najväčšou poistkou je deviata séria Farmy, na ktorej už dlhodobo pracuje. V prvých dňoch novej sezóny ju však nenasadzuje. Zároveň má k dispozícii Svokru či šou O 10 rokov mladší, pokračovať bude aj v prípade šou Šťastný domov. Z veľkých projektov sa okrem Farmy púšťa aj do výroby nového denného seriálu Oteckovia, ktorý by mal o 18. hodine nahradiť Rodinné prípady. Televízia ho avizuje už na jeseň, jeho nasadenie sa očakáva v prípade problémov Markízy v podvečernom čase.

Okrem má televízia v zásobe aj nedovysielané epizódy zrušených projektov. Pre nízku sledovanosť predčasne stopla napríklad skeč šou Kávomat, rovnako tak má stále k dispozícii aj nové diely Kolesa šťastia. Markíza si tiež koncom jari vyskúšala počas štyroch neskorších utorňajších večerov aj novinku Čas na svadbu, s ktorou môže taktiež kedykoľvek pokračovať.

Čítať viac...
Nahor