Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza má s Hitovicou ďalšie plány! Ráta s ňou ešte počas leta

Veľkonočná Hitovica nebola na Markíze jednorázovou záležitosťou. Televízny líder by mal ešte počas leta odvysielať druhé vydanie hudobného programu.

Napriek tomu, že sa Hitovica vo vysielaní Domy a Markízy objavila iba jeden raz, neznamená to jej predčasný koniec. Markíza s hudobnou reláciou naďalej ráta, pričom ďalšiu epizódu by mala odvysielať ešte v priebehu leta.

Podľa hlavného protagonistu relácie, Martina Jakubca, by s Hitovicou mala Markíza zakončiť letnú štruktúru a odvysielať ju posledný augustový deň v nedeľu 31. augusta. Dá sa predpokladať, že ju televízia opäť zaradí na menšiu Domu. Televízny líder zároveň podľa Jakubca chystá ďalšie natáčanie Hitovice v priebehu septembra.

Hitovica v súčasnosti dostala aj svoju kočovnú podobu. Jakubec, ktorý sa vďaka tomuto programu dostal z malej audiotextovej či hudobnej stanice do hlavného vysielacieho času stanice televízneho lídra, spoločne s hudobníkom Mariánom Čurkom a bývalou súťažiacou z Farmy, Božkou Candrákovou, využili medializáciu a v súčasnosti ponúkajú estrádu Hitovica šou. Vystupujú s ňou na firemných večierkoch či svadbách.

Čítať viac...
Nahor