Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza má na jeseň skutočne vytasiť Tvoju tvár: Na tretíkrát chce do šou zlomiť svoje veľké eso!

V televízii sa prednedávnom živo diskutovalo o pokračovaní Let´s Dance, pre najbližšiu jeseň by však mala rátať s pokračovaním svojej speváckej celebritnej šou.

Po Joj by už mohol byť definitívne známy aj ťažiskový jesenný projekt Markízy. Tá ešte v klientskej brožúre pre tento rok oznámila okrem oživenia formátu The Voice aj pokračovanie Tvoja tvár znie povedome, tento rok sa však v kuloároch televízie začalo hovoriť aj o novej sérii tanečnej šou Let´s Dance.

Na tú tak podľa všetkého ani po rozpačitom návrate z jesene 2017 Markíza nezanevrela a môže sa do tanečnej celebritnej súťaže pustiť v ďalšom roku. Pre tento rok by sa však skutočne mala zamerať na v poradí piatu sériu Tvojej tváre, do ktorej už musí zháňať aj protagonistov.

Markíza sa pritom mala znovu zaujímať o speváčku a herečku Nelu Pociskovú, o ktorej účasti v šou sa hovorilo už dvakrát. Prvý raz sa mala stať hlavnou hviezdou medzi celebritnými súťažiacimi vôbec v rámci prvej série šou na jar 2016, následne sa o jej účasti ako už o hotovej veci hovorilo pred štartom nakrúcania štvrtej série vysielanej na jeseň minulého roka.

V oboch prípadoch však herečka do šou nakoniec nenastúpila a v oboch prípadoch plány tvorcov s jej účasťou v šou skrížilo Pociskovej tehotenstvo. Tá sa aktuálne teší z dvoch detí, 2,5 ročného syna Hektora a ročnej dcéry Lianky.

Zdá sa však, že do tretice sa Markíze a Pociskovej na účasti v Tvoja tvár znie povedome podarí dohodnúť. Herečka už pre Nový čas potvrdila, že je s televíziou v štádiu rokovania ohľadom jej účinkovania v piatej série Tvojej tváre. „Markíza pripravuje ďalšiu časť šou Tvoja tvár znie povedome a opäť oslovila Nelu Pociskovú. Tá sa ponuke potešila,“ citoval zároveň portál svoj zdroj.

Markíza by mala opäť rátať s prípravou tradičných 10 epizód formátu, dá sa očakávať, že opäť osloví tradičné mená ako Zuzanu Fialovú, Mária „Kulyho“ Kollára či Dana Dangla alebo moderátora Martina „Pyca“ Rauscha. Tomu sa podľa zákulisných informácií nechcelo už do ostatnej štvrtej série, ten informácie priamo v šou dementoval. Naopak, záujem už televízia nemusí mať o Andreja Bičana, ktorého vlaňajšia účasť v porote divákov skôr iritovala.

Pocisková je už dlhoročnou hlavnou tvárou Markízy, a to aj po tom, čo sa z jej obrazoviek pre materstvo vytratila. Svoju najväčšiu slávu zažila v Búrlivom víne, z ktorého ešte počas jeho vysielania odišla. Ešte pred tým, v čase, kedy Búrlivé víno dokázalo obstáť v prime-time, chcela Markíza nasadiť práve pre svoj nový veľký projekt Tvoja tvár znie povedome Pociskovú a tým zvýšiť jeho šance na úspech. Nakoniec sa Tvoja tvár stala v prvej sérii veľkým hitom aj bez nej. V ostatných sériách už šou klesla na úroveň obdobnú ostatným hlavným formátom.

Čítať viac...
Nahor