Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza má ďalší problém: Horná Dolná sa blíži k číslam Búrlivého vína! Inkognito naďalej dominuje

Reprízové Inkognito predbehlo druhú Hornú Dolnú dvojnásobným výkonom.

Odsun Búrlivého vína Markíze stačiť nemusí. Naďalej sa jej nedarí so zaradením dvoch epizód Hornej Dolnej za sebou, ktorej zdvojenie diváci ani pred letom neprijali a seriálu sa v takomto nastavení nedarí ani teraz. Horná Dolná tento týždeň dokonca napodobnila čísla Búrlivé vína, keď spadla pod 5 ratingov a len na 3,5 % pri podieloch vyše 15 a 13,5 %. Neúspech ešte umocnila Joj, ktorej sa vysoko drží Inkognito, tento pondelok malo dosiahnuť rating 8,3 % s podielom cez 26 %, s reprízou šlo dokonca až cez 28 %.

Na menších Gulliverove cesty uhrali Pluske podiel okolo 5 %, Rýchlo a zbesilo na Dajto podliezlo 5 %. Doma po Nekonečnej láske, ktorej už len jedna časť atakovala 4 %, vrátila po dlhej pauze telenovelu Láska na druhý pokus, oproti Nekonečnej láske však dosiahla na horší výkon.

Podvečer sa vysoko držia Susedské prípady, uhrali 23 %, kým Súdna sieň prekročila 13 %. Hlavné spravodajstvá boli vyrovnané, pri podobnom ratingu Televízne noviny so skorším začiatkom prekročili 26 %, Noviny zas 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Inkognito, v celkovom publiku dominovalo Najlepšie počasie. Joj vďaka veľkému večernému náskoku dorovnala Markízu aj celodenne, zaostala len o pár desatín.

Čítať viac...
Nahor