Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza, Joj aj Jednotka už nasadili vianočné kompiláty: Toto sú ich najväčšie ťaháky!

Všetky tri veľké televízie už promujú svoj vianočný program v špeciálnej upútavke.

Vianoce ako z rozprávky, Tučné Vianoce aj Viac prekvapení ako kedykoľvek predtým so sviatkami na RTVS. Markíza, Joj aj Jednotka rotujú vo vysielaní tradičné sviatočné kompiláty, v ktorých promujú to najlepšie z ich tohtoročnej vianočnej ponuky.

Markíza opäť rozdeľuje svoje promo na niekoľko kompilátov. V prvom nasadenom sa podobne ako v minulosti zameriava na premiérové tituly, ktorými budú tento rok snímky Andílek na nervy, Veľký zázrak, Snehulienka a lovec, či Kráska a zviera.

Čítajte viac:
Vianočný týždeň na Markíze: Záchrana Mrázika v novom nastavení, prekvapenie na Štedrý deň!
Aj Markíza nasadzuje nové vianočné jingle! Vyhla sa trapasu spred roka

Vianočný kompilát 2015 k premiéram Markízy

Do vysielania už tiež nasadila tradičnú upútavku k vianočným klasikám. Zrecyklovala pritom kompilát z minulého roka, ktorý akurát mierne skrátila. Identický text ku kompilátu klasických filmov používa dokonca už tretí rok po sebe.

Vianočný kompilát 2015 ku klasikám Markízy

Kompilát z roku 2014

Kompilát z roku 2013

Joj tento rok poňala Vianoce v štýle tučniakov. Opäť do kompilátu vytiahla to najklasickejšie a najsilnejšie čo má, a to série Sám doma či Doba ľadová. Na sviatky sa opäť objaví Rattatuile, zoznam animákov obohatia hity Na vlásku či Hľadá sa Nemo. V premiére sa predstaví Niko 2, v upútavke Joj tiež promuje dva filmy Denníka princeznej.

Čítajte viac:
Vianočný týždeň na Joj: Premiéry aj na Štedrý deň, chýbajúce klasiky nahradia animáky!
Zimnú grafiku už nasadila aj Joj, tento rok chystá Tučné Vianoce! Opäť pôjde bez reklamy

Vianočný kompilát Joj 2015

Jednotka nielen svoju grafiku ale aj kompilát predstavila ako prvá. Tohtoročný vianočný program stavia na hesle Viac prekvapení ako kedykoľvek predtým, čím odkazuje na jej bohatú nádielku. Uvedie nové premiérové rozprávky Sedem zhavranených bratov, Johankino tajomstvo a Svätojánsky venček, v novej digitálnej zretušovanej kvalite zas ponúkne klasiky ako Sváko Ragan, Kubo či Vianočné oblátky. Do vysielania tiež chystá druhú sériu vlastnej animovanej série Mimi a Líza či pokračovanie výpravnej akvizície Biblia.

Čítajte viac:
Vianočný týždeň na Jednotke: RTVS upravila plány, Johankino tajomstvo na Štedrý deň nepôjde!
RTVS aj tento rok s vianočnou grafikou, pasovala sa s náročnou úlohou! Pozrite si jingle

Vianočný kompilát RTVS 2015

Čítať viac...
Nahor