Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Markíza je s novým konceptom Farmy spokojná, Evelyn moderátorkou aj budúci rok!

Televízia ráta aj s jedenástou sériou reality šou, tá tak predlžuje mimoriadne veľkú životnosť vo svojom žánri.

Markíza pri jubilejnej desiatej Farme priniesla zásadné zmeny v jej koncepte, ktoré zasiahli celú podobu reality šou. Angažovanie celebrít, rozdelenie súťažiacich na dva tábory, zmeny v rozdeľovaní jedla ale aj vo voľbe duelantov či výmena na moderátorskom poste, ktorý po deviatich sezónach opustila Kveta Horváthová.

Napriek počiatočným rozpakom z novej podoby formátu a rovnako neprijatiu novej moderátorky Evelyn sa Farma nakoniec opäť usadila na svojich číslach a rovnako ju zväčša prijali aj diváci. Markíza je tak so zmenami spokojná a zdá sa, že minimálne časť z nich aplikuje aj v ďalšom roku.

Televízia už bez prekvapenia potvrdila pokračovanie Farmy aj v jedenástej sérii, ktorá by mala nadviazať na úpravu formátu z tohto roku. Navyše už Markíza potvrdila, že aj naďalej počíta s novou moderátorkou Evou „Evelyn“ Kramerovou, ktorá zožala vôbec najväčšiu kritiku spomedzi všetkých zmien na Farme. Tá tak definitívne strieda Kvetu Horváthovú na jej moderátorskej stoličke, keď ju nenahradí len pre jednu sezónu.

Čítať viac...
Nahor