Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza je nespokojná aj s Farmou: Divákov Kredenca čaká dobrá správa!

Televízia odsúva Farmu aj v pondelok.

Nenaplnené očakávania Markízy s Farmou sa potvrdzujú. Portál Mediaboom.sk informoval, že od siedmej série reality šou chcela viac a najnovšie ju už aj odsúva do neskoršieho času, v ktorom mala bežať pôvodne.

Ako sme už informovali, v utorky a štvrtky od apríla Farma o 20:30 končí a ustúpi druhej sérii kuchárskej šou MasterChef.

Zmena však ale nastane aj v pondelky, kde reality šou dosahuje jedny z najlepších výkonov. Po premiérovej Hornej Dolnej sa stabilizuje okolo 9 ratingov a vysoko nad 30 % podielovou hranicou. Nové časti najsilnejšieho projektu na Slovensku sa však televízii míňajú, poslednú v rámci tretej série by mala odvysielať 4. apríla.

Napriek nadpriemerným výkonom pondelňajšej Farmy by mohla Markíza v tento deň dosahovať ešte lepšie výsledky, keby o 21:40 ponechala Kredenc. A k tomuto kroku od apríla aj pristúpi. Skeč šou dokázala po premiérach Hornej Dolnej dosahovať vysoko nadpriemerné ratingy okolo 11,5 %, čo Farma nedokáže. Práve túto sezónu Kredenc prepisoval rekordy.

Po nepopulárnom presune na 22:50 k tomu stratil prakticky polovicu svojho potenciálu, keď sa hýbal okolo 5,5 ratingov. Napriek vysokému podielu tak zaostal ďaleko za tým, čo dokázal na začiatku roka o 21:40. Farma by zároveň svoje ratingy vedela, zdá sa, dosahovať aj v neskoršom čase. Od apríla sa v pondelky usadí v čase 22:15.

Čítať viac...
Nahor